SKIP HOP Zoo Krabička na obed Bento Dino 3r+

1×1 ks, krabička na obed

Značka: SKIP HOP

Zabaľte si porcie ideálne pre deti do našej roztomilej obedovej krabičky ZOO®

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

17,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SKIP HOP Zoo Krabička na obed Bento Dino 3r+ 1×1 ks, krabička na obed

X017249

Hlavný popis produktu

Zabaľte si porcie ideálne pre deti do našej roztomilej obedovej krabičky ZOO®. Riešenie na obed typu "všetko v jednom", vďaka ktorému si aj tí najvyberavejší jedáci v rodine radi pochutnajú na všetkom, čo im zabalíte do krabičky so samostatnými nádobami s viečkom. Bezpečné tesnenie pomáha predchádzať neporiadku, zatiaľ čo detské západky sa ľahko otvárajú a zatvárajú samy. A čo je ešte lepšie? Je vhodný do umývačky riadu, takže čistenie je hračka. Pozrite si celú našu kolekciu ZOO ešte dnes!
Vlastnosti: - Bezpečné tesnenie pomáha predchádzať neporiadku. - Jednoduché otváranie a zatváranie na západky. - Odnímateľný podnos vhodný do mikrovlnnej rúry s 2 časťami. - 2 samostatné nádoby na desiatu s objemom 90 ml vhodné do mikrovlnnej rúry s vekom. - Pružná rukoväť na prenášanie. - Vhodné do umývačky riadu - Obedová krabička je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý je vhodný pre deti. - Bez obsahu BPA. - Vek 3+. - Zladené s kolekciou Skip Hop ZOO®.
Rozmery (cm): 21,33 D x 6,65 Š x 17,42 V
Údržba: Bento krabička na obed, podnos a nádoby: možno umývať v umývačke riadu - len v hornej časti. Obedovú krabičku bento neohrievajte v mikrovlnnej rúre. Odnímateľný podnos a nádoby na desiatu sú vhodné do mikrovlnnej rúry. Mikrovlnnú rúru spustite na najnižšom stupni ohrevu; nevarte. Vnútorný silikónový krúžok sa dá vybrať za účelom očistenia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.