Silicea gél (PLUS) s biotínom

1×500 ml, výživový doplnok

Značka: HÜBNER

Výživový doplnok Silicea Gél je vysoko disperzná (koloidná) kvapalina - roztok s malými časticami rozptýlenými vo vode. Obsahuje biotín, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky.

18,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Silicea gél (PLUS) s biotínom 1×500 ml, výživový doplnok

X26409 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok Silicea gél s biotínom, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky.

Silicea Gél je vysoko disperzná (koloidná) kvapalina – roztok s malými časticami rozptýlenými vo vode. Po kyslíku je kremík (Si) druhým najčastejšie sa vyskytujúcim prvkom na Zemi. Prírodná elementárna látka je všade v prírode, kde je dôležitá pevnosť, pružnosť a ohybnosť. Kremík je stopový prvok, ktorý sa nachádza v mnohých bunkách nášho tela. Silné vlasy a pevná koža sú predpokladom pre krásu a musia byť posilnené zvnútra. Biotín (vitamín H) prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky.

Prírodná krása nenastane cez noc: pokožka vyžaduje 28 dní pre regeneráciu a vlasy rastú približne jeden centimeter za mesiac. Preto sa odporúča, ak vaša strava neobsahuje dostatok minerálnych látok, aby sa Silicea Gél s biotínom používal 3 až 5 mesiacov.
Odporúčané dávkovanie: jednu odmerku (15 ml) denne riedenú vodou, alebo šťavou.

Návod na použitie: Skladujte pri teplote do 25?°C a chráňte pred mrazom..
Pred použitím dobre pretrepať. Po otvorení skladujte v chladničke pri teplote od 4?°C až 8?°C a spotrebujte do 4 týždňov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame používanie výživového doplnku konzultovať s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
Silicea gél neobsahuje: žiadne konzervačné látky, lepok a laktózu, geneticky modifikované organizmy (GMO free).
Výživový doplnok nie je testovaný na zvieratách. Vhodné pre vegánov a vegetariánov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.