SENEO Vrchné plienkové nohavičky pre dospelých, Grey, Veľkosť L

Značka: XKKO

Vrchné plienkové nohavičky SENEO sú špeciálne navrhnuté inkontinenčné pomôcky, ktoré sú určené na efektívnu ochranu pred únikmi moču a stolice. Tieto nohavičky sú vyrobené so zameraním na komfort, bezpečnosť a diskrétnosť ich používateľov.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: SENEO Vrchné plienkové nohavičky pre dospelých, Grey, Veľkosť L

37be5cd1-4633-4e21-8cce-01d4666b4be0

Hlavný popis produktu

Vysoká kvalita.

Vrchné plienkové nohavičky pre dospelých SENEO - vyrábame ich zo super kvalitného polyesteru s lamináciou polyuretánom. Tento materiál zabezpečí, že sú nohavičky paropriepustné a zároveň zaistí, že nohavičky nepretečú.

Vychytávky, ktoré oceníte.

Pri vrchných nohavičkách vám prinášame niekoľko vychytávok, ktoré pri používaní určite oceníte.
-Na vrchných nohavičkách je možné, pomocou niekoľkých radov cvokov v prednej časti, nastaviť výšku sedu a objem nohavičiek potrebný pre rôzne typy a množstvo nasiakavých vložiek.
-Okolo stehien je dvojité lemovanie, ktoré obmedzuje pretekanie nohavičiek okolo nôh.
-Po obvode pásu sú prídavné suché zipsy, ktoré zaisťujú maximálnu možnú fixáciu pre odporúčaný obvod pásu. Tieto suché zipsy sú kryté protikusmi, ktoré chránia prídavné suché zipsy v prípade, že používate vrchné nohavičky s obvodom pásu väčším, než je pre danú veľkosť odporúčané. Ak používate nohavičky pre odporúčaný obvod pásu, tieto chrániace protikusy používajte iba pri praní.
-Štandardné suché zipsy majú, pre prípad prania, protikusy našité priamo na plienkových nohavičkách. Pred praním ich stačí preložiť a zaistiť.
-Nohavičky majú cvoky, ktorými sa k nim pripínajú anatomicky tvarované nasiakavé vložky. Tvarované vložky sa pripínajú k vrchným nohavičkám pomocou 4 cvokov. V zadnej časti nohavičiek je potom jeden cvok navyše pre prípad, že používate vrchné nohavičky s obvodom pásu väčším, než je pre danú veľkosť nohavičiek odporúčané.

Údržba.

Pred prvým použitím vyperte.
Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.
Pokiaľ je to nutné, tak ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

Sušenie v sušičke sa neodporúča. Nesušiť na horúcom kúrení. Chemicky nebieliť, nežehliť.

Nohavičky odporúčame prať v práčke na 40°C, bez problémov však vydržia občasné pranie na 60°C.

Vrchné nohavičky odporúčame meniť ihneď po prípadnom znečisteniu. Neodporúčame sušiť v sušičke na kúrení alebo na slniečku. V sušičke, prípadne na kúrení, riskujete porušenie PUL náteru.
Nepoužívajte aviváž ani bielidlá na báze chlóru. Agresívnejšie pracie prostriedky môžu spôsobiť blednutie digitálnych potlačí.

Zloženie: 100 % polyester s PUL náterom.

Certifikáty.

Vrchné nohavičky SENEO vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.
Vrchné nohavičky SENEO prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita. Testy realizuje Textilný skúšobný ústav a.s. Brno


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.