Sendvičovač TKG SM 1050BU

Značka: TKG

Sendvičovač TKG SM1050BU - úžasný dizajn, nadčasový tvar a moderná farba z línie Mignight Blue

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sendvičovač TKG SM 1050BU

9ed754ee-4354-40ef-bb09-d7a8b46c3a34

Hlavný popis produktu

Sendvičovač TKG SM1050BU - úžasný dizajn, nadčasový tvar a moderná farba z línie Mignight Blue. O vynikajúce výsledky pri tvorbe chutných a chrumkavých sendvičov sa stará nepriľnavý povrch varných platní v tvare trojuholníkov. Doprajte si skvelé raňajky so sendvičovačom TKG SM 1050, ktorý poteší nielen Vaše chuťové bunky ale aj svojim výzorom!

Charakteristika a technické údaje:
Trojuholníkové platne
Nepriľnavý povlak pre ľahké čistenie
Skrytá spojovacia pružina
Kontrolka zapnutia a pripravenosti ovládaná termostatom
Bezpečnostný tepelný vypínač a tepelná poistka
Úspora energie a šetrné k životnému prostrediu
750 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Sendvičovač TKG SM1050 nájdete v našej ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

Pantone Color Institute, popredná spoločnosť špecializujúca sa na analýzu trendov v oblasti farieb, oznámila, že farbou roka 2020 sa stáva modrá, konkrétne elegantný odtieň 19-4052 Classic Blue. Inštitút hovorí, že až 80 % informácií prijímame očami, správny výber farby je preto nesmierne dôležitý. Výberový proces Pantone Color of the Year vyžaduje starostlivé zváženie a analýzu súčasných trendov. Odborníci v Pantone kombinujú svet hľadaním nových farebných vplyvov.
Midnight blue - Tento odtieň má prinášať odolnosť, čistotu a sústredenosť mysle. Vnáša pokoj, dôveru a spojenie; zdôrazňuje našu túžbu po spoľahlivom a stabilnom základe, na ktorom sa dá stavať, keď prekročíme prah do novej éry.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.