Scitec Nutrition Multi Pro 2.0

1×30 ks, multivitamínová formula

Multivitamínová a minerálová formula vysokej kvality vo vreckovom balení.

20,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Scitec Nutrition Multi Pro 2.0 1×30 ks, multivitamínová formula

X39082

Hlavný popis produktu

MEGA DAILY ONE PLUS je našou revolučnou multi-vitamínovou a minerálovou formulou, s obsahom 25 účinných látok (k nim sa ešte pripájajú plus extra látky z produktu MULTI PRO PLUS). Obsahuje vysoké dávky B vitamínového komplexu a vitamínu C, tiež pre život dôležité minerálne látky, medzi nimi horčík, selén a zinok.

Vitamín C prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, tiež k tlmeniu vyčerpanosti a k tlmeniu pocitu únavy. Okrem toho pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom plus 200 mg vitamínu C nad odporúčanú dennú dávku!)

Vitamín B2 prispieva k normálnemu videniu a k udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek. Folát prispieva k normálnej syntéze aminokyselín. MULTI PRO PLUS zabezpečuje 250 percent referenčnej hodnoty príjmu vitamínu D3! Vitamín D3 prispieva k normálnej činnosti svalstva a imunitného systému, tiež k normálnemu vstrebávaniu/ využitiu vápnika a fosforu.

Zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti , k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, a normálnemu metabolizmu makroživín. Horčík prispieva k normálnej činnosti nervového systému: neurotransmisii a sťahovaniu svalov, vrátane srdcového svalu, k normálnej syntéze bielkovín, a k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy, tiež k udržiavaniu normálneho stavu vlasov a nechtov. MULTI PRO PLUS obsahuje aj jednu lecitínovú a omega-3 softgélovú kapsulu, koenzým Q10, výťažky z hroznových semien bohaté na polyfenoly, tiež obohatený aj o luteín.

Výhody - široká škála vyberaných účinných látok - nie je potrebné užívať iné vitamínové prípravky - obsahuje Omega 3, lecitín a Koenzým Q10 - s luteínom a váťažkami z hroznových semien

Alergény:
Obsahuje kôrovce, ryby, sójové zrná alebo výrobky z nich

Odporúčané dávkovanie:
Odporúča sa užívať 1 dávku (jeden sáčok) denne s jedlom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.