Scholl Freeze Sprej na odstraňovanie bradavíc

metóda zmrazenia 1x80 ml

Značka: SCHOLL
17,49
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X09094 ADC

Sprej na odstránenie bradavíc bol inšpirovaný metódou používajúcou kvapalný dusík. Je založený na metóde zmrazenia zmesou skvapalnených plynov (dimetyléter, propán, izobután). Je účinný a jednoducho sa používa.

Spôsob použitia

Pri používaní je potrebné dodržiavať návod na obale výrobku. 

Vložte tyčinku s vatou do plastového uzáveru tak, aby zobrazeným spôsobom zapadla do väčšieho otvoru na konci.
Postavte nádobku do zvislej polohy na stôl alebo iný tvrdý povrch. Nedržte nádobku v blízkosti tváre, tela alebo nad šatami. Umiestnite uzáver na nádobku spôsobom podľa obrázku tak, aby sa tyčinka s vatou nachádzala v priehľadnom, ochrannom kryte na boku nádobky. Držte fľaštičku na pevnom povrchu vo zvislej polohe spôsobom uvedeným na obrázku, a silno stlačte uzáver a držte počas 5 sekúnd. Nedržte ochranný plastový kryt.
Odstráňte uzáver z nádobky tak, aby sa tyčinka s vatou nachádzala naďalej v ňom. Dbajte na to, aby sa tekutina nedostávala vôbec do kontaktu s pokožkou a nedržte nádobku v blízkosti očí. MUSÍTE počkať 15 sekúnd, pričom držte koniec tyčinky s vatou smerom dole skôr, než sa dotknete bradavice. Toto umožňuje, aby sa tekutina nahromadila na spodu tyčinky a dosiahla teplotu zmrazovania potrebnú pre efektívne ošetrenie.
Zabezpečte, aby ošetrovaná bradavica bola smerom hore. Držte vatovú tyčinku zvisle nadol, jemne priložte koniec tyčinky na stred bradavice a aplikujte aspoň počas 30 sekúnd, ale nie dlhšie ako 40 sekúnd. Nepritláčajte. Počas ošetrenia je cítiť veľmi silný chlad a mierne bolestivý, štipľavý pocit. Tyčinku s vatou po jednorazovom použití vyhoďte. Neošetrujte tú istú bradavicu na chodidle viac ako 4-krát.

Vhodný pre osoby od 4 rokov.