SARSAPARILLA (GRA HOM CH30 1x4 g)

1×4 g, homeopatický liek

Značka: BOIRON

Produkt ešte nie je k dispozícii Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný dátum jeho dodania na sklad

3,35
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
3 body na vernostnú kartu

O produkte

X50639

MOČOVÉ INDIKÁCIE:

• Obličkové koliky (viac vpravo) s charakteristickou bolesťou močového mechúra a výskytom sedimentu (ako piesok) v moči.

• Chronická cystitída alebo prostatitída u pacientov trpiacich litiázou (tvorbou kameňov).

DERMATOLOGICKÉ INDIKÁCIE:

• Chronické dermatózy, hlavne ragády a fisúry (hlavne palcov).

• Batemanova senilná purpura. Tento liek sa odporúča hlavne pacientom so súčasným výskytom patológie uropoetického traktu alebo inými prejavmi psorického spôsobu reakcie (astma, migréna, tráviace a reumatologické poruchy).

CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY – POCITY: Bolestivý tlak v hlave, žalúdku, svaloch, kĺboch; časté svrbenie kožných eflorescencií; intenzívna bolesť obličiek (hlavne vpravo); neznesiteľná bolesť na konci mikcie a po mikcii.

MOČOVÉ INDIKÁCIE: Obličkové koliky s charakteristickou bolesťou močového mechúra a výskytom sedimentu v moči - predpisuje sa 5 - 9 CH opakovane alebo menej často podľa dĺžky analgetického pôsobenia. Chronická cystitída alebo prostatitída u pacientov trpiacich litiázou – podáva sa 5 - 9 CH 2 – 4x denne.

DERMATOLOGICKÉ INDIKÁCIE: Predpisuje sa 5 - 9 CH, 5 granúl 1 – 2x denne počas 5 dní, potom dávky 15 CH a 30 CH v dlhších časových intervaloch.

Okrem uvedených riedení sa môžu použiť aj iné riedenia, no v takomto prípade je použitie veľmi individuálne a dávkovanie spadá do rúk odborníka – lekára.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.