SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test Nasal

1×1 ks, kit - 1 sada na testovanie

Značka: ROCHE
Rýchly antigénový test na samodiagnostiku určený na výter z nosa.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X47562

SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test Nasal

 SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test Nasal je rýchly chromatografický imunotest určený na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového antigénu vírusu SARS-CoV-2 prítomného vo výteroch z nosa ľudí. Tento test je určený na detekciu antigénu vírusu SARS-CoV-2 u osôb s podozrením na ochorenie COVID-19. Test je určený na použitie samotným pacientom.

 Nazálny rýchlotest SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test Nasal poskytuje rýchle výsledky pre rýchle rozhodovanie v mieste starostlivosti.

Rozhodovanie o sebaizolácii u symptomatických pacientov alebo asymptomatických jedincov so známou alebo suspektnou expozíciou SARSCoV‑2 môže pomôcť znížiť riziko prenosu vírusu. Infikovaní pacienti, ktorí idú do karantény, pomáhajú chrániť svoje kontakty, ako sú rodina, priatelia a spolupracovníci. 

Ďalšou možnosťou môžu byť rýchlotesty v mieste starostlivosti, ktoré môžu vyplniť medzeru, ak sú kapacity laboratórií vystavené mimoriadne vysokým dopytom po testovaní PCR. Testy vykonané doma môžu tiež uľahčiť testovanie, keď nie je možná cesta do testovacieho miesta.

 


Súčasti súpravy - 1 ks balenie

• Návod na použitie a stručná referenčná príručka

• Test (samostatne balený)

• Skúmavka s extrakčným pufrom

• Uzáver

• Sterilná výterovka

Každé balenie obsahuje 1 testovaciu sadu pripravenú na použitie.

Vlastnosti testu

Popis testu SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test Nasal je rýchly chromatografický imunotest určený na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového antigénu vírusu SARS-CoV-2 prítomného vo vzorkách z nosa ľudí. Tento test je určený na detekciu antigénu vírusu SARS-CoV-2 u osôb s podozrením na ochorenie COVID-19 a u osôb, u ktorých sa vie alebo predpokladá, že boli vystavení vírusu SARS-CoV-2. Tento výrobok je určený na odborné použitie v laboratóriách, na testovanie v blízkosti pacientov (Point of Care – POC) alebo na samotestovanie v pohodlí domova.

 Typ testu: Kvalitatívny

Typ vzorky: Výter z nosa

Cieľový antigén: Nukleokapsid (N)

Čas stanovenia: 15 minút (okienko na odčítanie 15 - 30 minút)

Skladovacia teplota: 2 – 30 °C / 36 – 86 °F

Stabilita rozbaleného testu: 1 hodinu po otvorení testu

Ak je Váš výsledok testu pozitívny, kontaktujte svojho všeobecného lekára alebo Úrad verejného zdravotníctva a dodržujte miestne nariadenia o karanténe. Váš lekár v prípade potreby nariadi potvrdenie pomocou PCR testu.

V prípade pochybností (tzn. keď máte pretrvávajúce alebo zhoršujúce sa symptómy) odporúčame test po 1-2 dňoch zopakovať, pretože presnosť testu sa mení v závislosti od fázy infekcie.
Symptomatickí jedinci alebo tí, ktorí prišli do kontaktu s potvrdenými prípadmi, by mali kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára alebo Úrad verejného zdravotníctva, bez ohľadu na výsledok testu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.