Samsung Galaxy Watch4 40mm SM-R860NZK, čierna

1×1 ks, inteligentné hodinky

Značka: SAMSUNG
Doprajte svojmu životnému štýlu dokonalého partnera, ktorý bude dohliadať na vás a zároveň ohurovať celé vaše okolie svojím dizajnom. Spoznajte rôznorodé funkcie a aplikácie inteligentných hodiniek Galaxy Watch4. Na vašom zápästí vás bude čakať osobný tréner a zdravotný asistent, ktorý zmeria vaše telesné hodnoty a skontroluje spánkové návyky.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
218,99
Doprava zadarmo

O produkte

X56474

Podrobné informácie o vašom tele:

Získajte prehľad o svojich pokrokoch v oblasti fitness. Galaxy Watch4 sofistikovaným spôsobom merajú stavbu vášho tela a informujú vás o percentách telesného tuku, svalovej hmote či tekutinách. Pomáhajú vám tak sa neustále zlepšovať, k čomu prispieva aj citlivý senzor BioActive, ktorý spoločne s ultrarýchlym procesorom predstavuje obrovskú inováciu v našich wearables.

Súťažte s priateľmi:

Nenechávajte si svoje aktivity len pre seba. Podeľte sa o ne aj so svojimi najbližšími. Galaxy Watch4 vám umožnia merať svoje sily s priateľmi pomocou šikovného bodového systému. Získavať môžete tiež výherné odznaky a hlavne šancu aktívne sa zabaviť a zároveň utužiť sociálne väzby.

Udržia vás aktívnych:

Vaše športové aktivity nemôžu ostať bez povšimnutia! Galaxy Watch4 merajú rozličné fitness a športové činnosti, aby vás o vašom pokroku informovali a zároveň vás motivovali do budúcna. Dokážu počítať kroky, kalórie a disponujú aj praktickým GPS. Podporujú až 90 druhov cvičení a poskytujú spoľahlivé a presné reporty.

Rozumejú vášmu srdcu:

Galaxy Watch4 sú okrem iného aj strážcom, ktorý vás informuje o vašom zdravotnom stave. Špeciálny BioActive senzor sleduje v reálnom čase EKG a váš krvný tlak. Stačí senzory nakalibrovať a o monitoring sa potom postarajú už samé. Navyše hodinky sledujú aj odchýlky od pravidelného srdcového rytmu a abnormality v pulze počas športových aktivít. Informácie potom posielajú do vášho telefónu, kde si ich môžete jednoducho prehliadať.

Strážia vás aj v noci:

Inteligentné hodinky sú síce partnerom pre vaše fyzické aktivity, no rovnako vás sprevádzajú aj počas oddychu. Disponujú premysleným riešením monitorovania spánku, ktoré analyzuje všetky vaše spánkové fázy. Dokonca sa zameriava aj na mieru okysličenia krvi či chrápanie a poskytne vám aj užitočné rady od nadácie National Sleep Foundation.

Pohodlné a štýlové:

Premyslený vzhľad Galaxy Watch4 spája dizajnový minimalizmus s širokými možnosťami prispôsobenia. Tenký Armor Aluminum rám posilňuje nielen prémiovosť hodiniek, ale aj ich odolnosť. Prejavte svoju osobnosť a vyberte si z širokej ponuky remienkov – od hybridného koženého až po športový – ten, ktorý vášmu štýlu najviac vyhovuje. Komfort pri aktívnom štýle je samozrejmosťou vďaka použitiu vysoko kvalitného materiálu.

Dizajn šitý na mieru:

Dovoľte Galaxy Watch4 dokonale sa s vami zladiť a reflektovať váš štýl a osobnosť. Prispôsobte si ich dizajn absolútne podľa svojho vkusu. Vyberte si analógy či digitálny ciferník a voľte medzi rôznorodými štýlmi pozadia, fontov či farebných prevedení. A v neposlednom rade si vychutnajte zábavné AR emojis či animácie, ktoré vás informujú o momentálnych aktivitách.

Šikovný operačný systém:

Používanie Galaxy Watch4 Classic je intuitívnejšie než kedykoľvek predtým. Spoločnosť Samsung ich totiž vybavila operačným systémom Wear OS, ktorý poskytuje jednoduchý prístup k vašim obľúbených aplikáciam priamo z vášho zápästia, či už ide o prehrávač hudby alebo športové funkcie. Taktiež môžete svojimi smart hodinkami platiť prostredníctvom služby Google Pay, takže stačí len priložiť a zbavíte sa zdĺhavého vyťahovania hotovosti či kariet.

Čas sú peniaze. A to doslova:

Pre jednoduchšie nakupovanie už dávno nebudete potrebovať hotovosť, platobné karty, ba dokonca ani mobilný telefón. Štýlové Galaxy Watch4 prichádzajú s modernou funkciou Google Pay vďaka ktorej môžete pohodlne zaplatiť svoj nákup hodinkami. A to jednoducho, rýchlo a bezpečne – len priložením zápästia k terminálu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.