Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZW, biele

1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá

Značka: SAMSUNG

Doprajte si prémiový poslucháčsky zážitok s Galaxy Buds Live, slúchadlami, ktoré kombinujú ergonomický dizajn so špičkovou audio technológiou. Slúchadlá sú navrhnuté pre čo najpohodlnejšie počúvanie kdekoľvek a kedykoľvek.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

118,99
Ušetríte 21%

Pôvodná cena:  149,99 €  ·  zľava 31,00 €

Doprava zadarmo

O produkte: Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZW, biele 1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá

X56478

Hlavný popis produktu

Elegancia a komfort:

Dizajn Galaxy Buds Live od spoločnosti Samsung je špeciálne prispôsobený tak, aby zodpovedal vášmu uchu. Rovnako vás však očarí elegantným štýlom, ktorý ešte umocňuje ich puzdro v štýle šperkovnice. Vybrať si navyše môžete až z dvoch veľkostí silikónových nadstavcov, čo zaručí, že vám slúchadlá perfektne sadnú.

Nenechajte sa rušiť:

Stačí jedno dlhé stlačenie a sofistikovaná funkcia Aktívneho potlačenia hluku (ANC) vám zabezpečí nerušené počúvanie vášho obľúbeného playlistu odstránením nechcených ruchov z okolia. Zároveň sa však postará o to, aby vašim ušiam zvonka nič dôležité, ako sú napríklad hlasy alebo oznámenia, neuniklo.

Reproduktory vo vašich ušiach:

Napriek kompaktným rozmerom sa Galaxy Buds Live stanú skutočne výkonnými reproduktormi vašej obľúbenej hudby. Na ich dizajne spolupracovala spoločnosť Samsung s audio expertmi z firmy AKG. Výkonný driver sa tak postará o skutočne priestorový zvuk a čisté, zreteľné vyznenie basových frekvencií.

Jasné vyznenie hlasu:

S bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds Live si doprajete nielen skvelé poslucháčske zážitky, ale poskytnú vám komfort aj pri vašich hovoroch. Disponujú totiž troma zabudovanými mikrofónmi a špeciálne riešenou jednotkou snímania hlasu, vďaka čomu vás bude kamarát na druhej strane vždy dobre počuť.

Len tak sa nezastavia:

Vychutnávajte si tóny skvelej hudby bez obavy, že sa bezdrôtové slúchadlá každú chvíľu vybijú. Po nabití zaistí výkonná batéria nonstop počúvanie až po dobu 6 hodín. A pri priebežnom dobíjaní v puzdre vydržia Galaxy Buds Live dokonca až neuveriteľných 21 hodín.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.