Sálavý ohrievač Bimar HR 310

Značka: BIMAR

Sálavý ohrievač Bimar HR310 je účinné zariadenie, ktoré poskytuje používateľom 4 -krát väčšie pocitové teplo ako pri bežnom ohrievači

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sálavý ohrievač Bimar HR 310

d43aaf48-e6a9-4eb4-a09e-40cc4da97113

Hlavný popis produktu

Sálavý ohrievač Bimar HR310 je účinné zariadenie, ktoré poskytuje používateľom 4 -krát väčšie pocitové teplo ako pri bežnom ohrievači. HR310 ponúka dve nastavenia ohrevu - Eko (200W) a Komfort (400W), pričom o činnosti prístroja vás informuje kontrolka. Tiež si podľa potreby môžete vybrať sklon presne tak, ako vám bude vyhovovať. Sálavý ohrievač Bimar HR310 má spoľahlivé Cr-Ni-Al (chróm-nikel-hliník) výhrevné teleso z nehrdzavejúcej ocele s nízkou intenzitou svetla. Oscilácia vľavo – vpravo zabezpečí ešte lepšiu distribúciu tepla po miestnosti. Spoľahlivý, rýchly a účinný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Cr-Ni-Al (chróm-nikel-hliník) výhrevné teleso z nehrdzavejúcej ocele s nízkou intenzitou svetla
Hliníkové články a reflektor, optimalizujú infračervené žiarenie
Nastaviteľný vysoký a nízky sklon
Automatická oscilácia vľavo-vpravo
Nastavenia: Vypnuté/ Eko (200W) / Komfort (400W)
Ochrana proti prevráteniu
Kontrolka napájania
Stupeň ochrany: IP20
Vhodný na priestory do cca 4 m2
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 400 W
Hmotnosť: 2,6 kg
Rozmery: 255x540x230 mm

Infračervené žiarenie ohrievačov Bimar pozostáva z magnetických vĺn na frekvencii, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale ktorú cítime ako teplo priamo na pokožke.
Frekvencia vĺn vyžarovaných uhlíkom a špeciálnymi halogénovými vyhrievacími článkami umožňuje našej pokožke pomocou kremenného prvku alebo obyčajnej halogénovej žiarovky absorbovať viac ako 4 -krát viac tepla ako u iných ohrievačov. Množstvo tepla vnímaného používateľom je teda v skutočnosti 4 -krát väčšie ako pri bežnom ohrievači.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.