Sada vlasových stylerov 5v1 Camry CR 2024

Značka: CAMRY

Sada vlasových stylerov 5v1 Camry CR2024 uľahčuje vytváranie tých najfantastickejších účesov vo vašej domácnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sada vlasových stylerov 5v1 Camry CR 2024

7b78c603-a528-4005-aa3a-f965d46bb4cd

Hlavný popis produktu

Sada vlasových stylerov 5v1 Camry CR2024 uľahčuje vytváranie tých najfantastickejších účesov vo vašej domácnosti. Sada bola navrhnutá tak, aby zabezpečila ľahkú a bezpečnú výmenu nadstavcov. Sada CR2024 sa skladá z rukoväte s ohrevným telesom a odnímateľnými nadstavcami. Pomocou systému „kliknutia“ môžete na rukoväť vložiť: kefu na vlasy, kulmu 19 mm a kulmu s priemerom 32 mm. Stlačením 2 tlačidiel na výmennom kryte - tiež jednoduchým spôsobom - je možné vymeniť: 3D - platne na vlny a krepovacie platne „ZIG-ZAG“. Ďalším príslušenstvom sú: špirála pre 19mm kulmu a hrebeň.
Niekto s rovnými vlasmi zvyčajne sníva o vlnkách a naopak, majitelia vlnitých vlasov by niekedy chceli mať rovné pramene. Vďaka produktu CR2024 je takáto zmena možná a je možné ju dosiahnuť veľmi rýchlo! Bez ohľadu na to, či hľadáte spôsob, ako si rýchlo upraviť vlasy pred prácou alebo efektný účes pre skvelú udalosť, zariadenie je na to ideálne! Zariadenie ohrieva až 1 200 W a môže byť použitý po niekoľkých minútach. Otočná šnúra uľahčuje používanie prístroja v stiesnenej kúpeľni. Takáto sada je skvelým darčekom pre matku, sestru, kamarátku alebo partnera!

Charakteristika a technické údaje:
Sada vlasových stylerov 5 v 1
Rukoväť chladná na dotyk
Chladné hroty príslušenstva
Výkonné vykurovacie teleso
Vymeniteľné nadstavce: Vyrovnávacia kefa, 3D platne na vlny, Krepovacie platne „ZIG-ZAG“, Kulma 32 mm, Kulma 19 mm
Užitočné nadstavce na kulmu: špirála, hrebeň
Otočná šnúra
Príkon: 50W
Max. príkon: 1 200 W
Napätie: 220-240 V, 50/60 Hz

Výber správneho vybavenia na úpravu vlasov je skutočnou výzvou! Každá žena by chcela mať možnosť použiť pomôcku na vyrovnávanie aj natáčanie alebo vytvárať na svojich prameňoch elegantné vlny. Často je pre nás ťažké rozhodnúť sa, ktorý produkt by bol pre nás najlepší, a zriedka ich môžeme umiestniť všetky do kúpeľne. Dnes na to však nemusíme myslieť! Sada stylerov 5v1 CAMRY CR 2024 vďaka rôznym možnostiam dokáže rýchlo vytvoriť tie najobľúbenejšie účesy!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.