Sada kuchynského náradia Berlingerhaus BH-6235 Metallic Burgundy Ed

Sada kuchynského náradia Berlingerhaus BH-6235 Metallic Burgundy Edition je vhodná na všetky druhy riadu, vynikajúce najmä na riady s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch títo pomocníci nepoškodia

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sada kuchynského náradia Berlingerhaus BH-6235 Metallic Burgundy Ed

26ee6541-9404-4ae6-b9af-b7365bf533aa

Hlavný popis produktu

Sada kuchynského náradia Berlingerhaus BH-6235 Metallic Burgundy Edition je vhodná na všetky druhy riadu, vynikajúce najmä na riady s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch títo pomocníci nepoškodia. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 230 ° C. Sada je ideálna na každodenné použitie. Čistí sa veľmi jednoducho, stačí ho zľahka umyť hubkou a vhodným saponátom, a je vhodné do umývačky riadu. Každý jeden kus náradia može ísť počas varenia aj do horúcej vody, alebo vriaceho oleja. Moderný materiál je kombináciou nylonu a sklených vlákien pre maximálnu odolnosť až do 230°C. Už pri prvom kontakte v ruke pocítite, že náradie je ľahučké, komfortné na úchop a ergonomicky tvarované držadlá sú protišmykovo upravené a nekĺžu sa v ruke.

Charakteristika a technické údaje:
Sada obsahuje: 1x Prevracačka, 1x Naberačka, 1x Metlička na šľahanie, 1x Naberačka s otvormi
Farba: čierna / červená (Metallic Line Burgundy)
Vyrobené z nylonu a sklených vlákien pre maximálnu odolnosť až do 230°C

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.