Sada grilovacieho náčinia Adler AD 6728

Značka: ADLER

Objavte dokonalosť grilovania so sadou náčinia Adler AD6728 určenou pre tých nadšencov grilovania, ktorí hľadajú profesionálne náradie

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sada grilovacieho náčinia Adler AD 6728

09313837-d54c-4763-8fba-61ee16e316cb

Hlavný popis produktu

Objavte dokonalosť grilovania so sadou náčinia Adler AD6728 určenou pre tých nadšencov grilovania, ktorí hľadajú profesionálne náradie. S touto sadou sa každé grilovanie stane príjemnejším a efektívnejším. Sada grilovacieho náčinia Adler AD6728 je ideálnou voľbou pre každého, kto oceňuje kvalitu, odolnosť a presnosť pri grilovaní. S touto sadou je príprava pokrmov na grile jednoduchšia a príjemnejšia a výsledky uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov. Urobte svoje grilovanie vždy na najvyššej úrovni s Adler AD6728.

Hlavné výhody:
- Obsah sady: Súprava obsahuje základné nástroje: špachtľu s nabrúseným ostrím (35,4 x 7,7 cm) na ľahké prevracanie a podávanie, vidličku (35,3 x 3,4 cm) ideálnu na stabilizáciu mäsa pri krájaní alebo otáčaní a kliešte s 8 zubami ( 34,5 x 4,2 cm) zaisťujúce pevné uchopenie.
- Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ 420: Nástroje vyrobené z martenzitickej nehrdzavejúcej ocele 420 sa vyznačujú magnetickými vlastnosťami, dobrou odolnosťou proti korózii a vysokou tvrdosťou, čo zaručuje ich trvanlivosť a spoľahlivosť pri používaní. Táto oceľ sa používa v mnohých odvetviach, od kuchynského náradia až po chirurgické nástroje, čo dokazuje jej výnimočnú kvalitu.
- Hrúbka nehrdzavejúcej ocele: Hrúbka použitého materiálu z nehrdzavejúcej ocele je 1,5 mm, čo poskytuje nástrojom potrebnú pevnosť a dlhú životnosť.
- Praktická rukoväť: Každý nástroj je vybavený rukoväťou s otvorom na zavesenie, ktorý umožňuje jednoduché zavesenie a skladovanie náradia, keď sa nepoužíva.
- Ľahké a ergonomické: Celá sada váži iba 377 g, vďaka čomu je neuveriteľne ľahká a ľahko sa s ňou manévruje aj pri dlhodobom používaní.

Charakteristika a technické údaje:
Sada pozostáva z:
- špachtľa s ostrou hranou (35,4 x 7,7 cm)
- vidlica (35,3 x 3,4 cm)
- 8-zubové kliešte (34,5 x 4,2 cm)
Materiál:
- diely prichádzajúce do kontaktu s potravinami vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 420
- rukoväť: nehrdzavejúca oceľ 410, priemer 17 mm
Hrúbka nerezovej ocele: 1,5 mm
Rúčky s otvorom na zavesenie
Hmotnosť všetkých príborov: 377 g

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena/kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.