Ručný vysávač TKG HVC 1002

Značka: TKG

Ručný vysávač TKG HVC1002 je kompaktný sieťový vysávač 2v1 (tyčový / ručný) s výkonom 600 W, je bezvreckový a vysáva cyklónovou technológiou

79,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Ručný vysávač TKG HVC 1002

61534030-dc90-4aaa-8217-00de9b6f4104

Hlavný popis produktu

Ručný vysávač TKG HVC1002 je kompaktný sieťový vysávač 2v1 (tyčový / ručný) s výkonom 600 W, je bezvreckový a vysáva cyklónovou technológiou. Jeho HEPA filter je povrchovo upravený technológiou Clean Tech, ktorá neutralizuje vírusy a baktérie na povrchu filtra a vo vyfukovanom vzduchu.
TKG HVC1002 je vybavený univerzálnou podlahovou hubicou, ktorú možno prepnúť na vysávanie kobercov alebo tvrdých povrchov ako sú parkety alebo linoleum (výsuvná kefa, stierka), štrbinovou hubicou do úzkych priestorov a štetinovou hubicou s kefou na vankúše, matrace, čalúnený nábytok, obrazy alebo na vysávanie auta. Využite možnosť mať tyčový aj ručný vysávač v jednom!

Charakteristika a technické údaje:
Výkonné zariadenie 2 v 1
Kapacita nádoby na prach: 0,8 l
Technológia cyklónového vysávania
Bezvreckový
Umývateľný HEPA filter s povrchom Clean Tech s antibakteriálnou technológiou - antibakteriálny
Podlahová hubica s vyťahovacou kefou a podlahovou stierkou (prepínateľná medzi kobercami a tvrdými podlahami)
Štrbinová hubica pre úzke priestory a radiátory
Vankúšová hubica s výsuvnou kefou s mäkkými štetinami (na šetrné vysávanie nábytku, obrazov...)
Teleskopická kovová trubica
Dĺžka kábla: 5 m
Držiak na upevnenie na stenu
Tichý motor max. 79 dB
Vysoký výkon: 600 W
Hmotnosť: 2 kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Ručný vysávač TKG HVC1002 je výkonné zariadenie s tichým motorom a dlhým dosahom, nakoľko napájací kábel má až 5 metrov. Určite oceníte aj držiak pre upevnenie na stenu nachádzajúci sa v balení a teleskopickú kovovú trubicu, ktorá zabezpečí vami preferovanú výšku. HVC1002 nenápadný, šikovný a hlavne multifunkčný pomocník!Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.