Ručný vysávač Camry CR 7046

Značka: CAMRY

Bezvreckový ručný vysávač Camry CR7046 je profesionálne zariadenie s vysokou triedou účinnosti, ideálne na pohodlné čistenie mnohých miestností a interiéru auta

89,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Ručný vysávač Camry CR 7046

78c09cc5-a2dc-4fee-aabd-b897b6ecf2d8

Hlavný popis produktu

Bezvreckový ručný vysávač Camry CR7046 je profesionálne zariadenie s vysokou triedou účinnosti, ideálne na pohodlné čistenie mnohých miestností a interiéru auta. Vysokokvalitný akumulátorový vysávač bude fungovať v každej domácnosti. Lítium-iónová batéria 2200 mAh vám umožní vysať byt alebo auto bez toho, aby ste museli hľadať zásuvky. Pohodlná rukoväť a nízka hmotnosť zariadenia uľahčia pohyb medzi čistenými miestnosťami. Už sa nemusíte obávať zaprášených podláh alebo toho, že nebudete mať dostatok miesta na uloženie vysávača!
Upratať doma, v byte alebo v aute bude oveľa príjemnejšie, ak budete používať zariadenie, ktoré uľahčuje a urýchľuje vysávanie alebo upratovanie. Preto stojí za zváženie kúpa bezvreckového vysávača Camry CR7046, ktorý vám umožní behom niekoľkých okamihov zbaviť sa nepríjemného prachu, piesku alebo nečistôt.

Charakteristika a technické údaje:
Akumulátorový vysávač
Efektívne upratovanie doma i v aute
Bez vrecúšok
Opakovane použiteľný HEPA filter
Objem 0,5 litra
Li-ion batéria 2200 mAh, 14.8 V, 0.5 A
Pracovný čas až 20 minút
Doba nabíjania približne 4,5 hodiny
4 nástavce:
- Kefka na čistenie oblastí náchylných na poškriabanie a kokpitu
- Štrbinový nástavec na čistenie ťažko dostupných miest
- Plastová kefka na vysávanie väčších povrchov
- Kefka na čalúnenie
Celkový dosah až 1,64 m
Rozmery s kefou: 122 x 22 x 13,6 cm
Rozmery hlavnej jednotky: 12 x 12 x 43 cm
Výkon: 100 W, max. 200 W

Čistiaceho zariadenia nie je nikdy príliš veľa, najmä ak pomáha kontrolovať poriadok. Bezvreckový vysávač má mnoho výhod, vrátane zaberania malého priestoru. Akumulátorový vysávač je dobrý takmer vo všetkých situáciách: keď deti omylom rozdrvia chrumky v aute alebo vylejú múku v kuchyni. A keď nechcete na riešenie takýchto problémov vyťahovať žiadne veľké spotrebiče. Kapacita nádoby na odpad je 0,5 litra, takže vám umožní niekoľkokrát povysávať čalúnenie, pohovky a koberce bez toho, aby ste museli vysávač často vyprázdňovať. Doba nabíjania 4,5 hodiny a pracovný čas až 20 minút vám umožní vysporiadať sa s každou špinou. Opakovane použiteľný HEPA filter je zas reakciou na potreby ľudí trpiacich alergiami, astmou alebo respiračnými ochoreniami.
Investícia do akumulátorového aj bezvreckového vysávača sa tiež oplatí zvážiť, pretože sada obsahuje až štyri hubice, ktoré uľahčia čistenie rôznych povrchov. Kefa na čistenie oblastí náchylných na poškriabanie a kokpitu je oveľa cistivejšia, ale stále zachytáva prach, špinu a piesok. Štrbinový nástavec na čistenie ťažko dostupných miest umožňuje zbierať nečistoty z čalúnenia, pohoviek, ale tiež uľahčuje vysávanie poličiek s knihami alebo úzkych priestorov medzi stenou a nábytkom. Plastová kefa na vysávanie väčších povrchov zachytí nečistoty z veľkých povrchov za kratší čas a s menšou námahou. A kefa na čalúnenie vám umožní profesionálne vysať sedadlá vodiča, spolujazdca a gauča v akomkoľvek osobnom vozidle alebo nákladnom automobile.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.