Ručný mixér Camry CR 4218

Značka: CAMRY

Ručný mixér Camry CR4218 je elegantný 300 W mixér, ktorý je nepostrádateľnou pomôckou pre každého, kto rád pečie koláče či sušienky

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Ručný mixér Camry CR 4218

80bcf6e8-1eee-4f90-9ccb-7d07014aa014

Hlavný popis produktu

Ručný mixér Camry CR4218 je elegantný 300 W mixér, ktorý je nepostrádateľnou pomôckou pre každého, kto rád pečie koláče či sušienky. Môžete ho používať pri 5 rôznych rýchlostiach podľa toho, aké jedlo pripravujete. Z tohto dôvodu je možné použitie aj na miešanie múky s inými ingredienciami ako aj na šľahanie bielkov. V prípade potreby môžete použiť funkciu TURBO. Mixér je veľmi praktický a spoľahlivý a je možné ho používať dlhšiu dobu bez rizika jeho poškodenia.
Fanúšikovia varenia, najmä tí, ktorí radi pečú, by si mali zaobstarať mixér CAMRY CR 4218. Vďaka nemu rýchlo pripravíte koláč alebo sušienky. Je to tiež skvelý nápad na darček, pretože je nielen funkčný, ale aj štýlovo vyzerá. Elegantný čierny povrch, odolné puzdro a prvky z nehrdzavejúcej ocele umožňujú, aby tento mixér vyzeral dobre v každej kuchyni.

Charakteristika a technické údaje:
Príkon max. 800W, nom. 300W
5 rýchlostí
Tlačidlo TURBO
Tlačidlo vysunutia
Dva metličky a dva háky na cesto z nehrdzavejúcej ocele
Funkcie: miešanie, šľahanie, hnetenie

Dnes si už nikto nevie predstaviť kuchyňu bez mixéra. Je to pohodlné zariadenie, ktoré vám pomôže rýchlo vyšľahať vajcia, zmiešať maslo s cukrom a spojiť suroviny na cesto. Bez mixéra by nám takéto činnosti trvali oveľa viac času, potrebovali by sme veľa misiek a náradia a vyžadovalo by to veľa sily v našich rukách. Mixér CR4218 predstavuje spôsob, ako ušetriť čas a rýchlo pripraviť ingrediencie pre vaše obľúbené pečivo a jedlá. Zariadenie s maximálnym výkonom 800 W bez problémov zvládne všetky množstvá cesta. Ako viete, pečenie vyžaduje veľkú presnosť, pretože aj tá najmenšia chyba môže prispieť k veľkolepej katastrofe. Preto má mixér päť rýchlostí, ktoré je možné pohodlne prispôsobiť množstvu a typu zmiešaných ingrediencií. Niekedy jemné výrobky vyžadujú jemné premiešanie, inak môžeme mať problém so smotanou našľahanou do masla alebo s príliš dôkladne vymiešaným cestom.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.