ROYAL CANIN VHN SENSIVITY CHICKEN konzerva 410g vlhké krmivo pre psov s potravinovou alergiou s kuracím mäsom a ryžou

Psy s potravinovou senzitivitou sa môžu prejavovať niekoľkými príznakmi, vrátane gastrointestinálnych príznakov, ako je zvracanie a hnačka , alebo dermatologických príznakov, ako je svrbenie, zlá koža a srsť a chronické infekcie uší alebo nôh. Najlepší spôsob, ako diagnostikovať a liečiť potravinovú alergiu, je spolupráca s veterinárnym lekárom pri zvládaní príznakov vášho psa a objavení zložky spôsobujúcej reakciu.

7,47

O produkte: ROYAL CANIN VHN SENSIVITY CHICKEN konzerva 410g vlhké krmivo pre psov s potravinovou alergiou s kuracím mäsom a ryžou

63472711-0db8-4379-b31d-a04344766e91

Hlavný popis produktu

Psy s potravinovou senzitivitou sa môžu prejavovať niekoľkými príznakmi, vrátane gastrointestinálnych príznakov, ako je zvracanie a hnačka , alebo dermatologických príznakov, ako je svrbenie, zlá koža a srsť a chronické infekcie uší alebo nôh. Najlepší spôsob, ako diagnostikovať a liečiť potravinovú alergiu, je spolupráca s veterinárnym lekárom pri zvládaní príznakov vášho psa a objavení zložky spôsobujúcej reakciu. Royal Canin VD Canine Sensitivity Control je špeciálne krmivo pre psov s potravinovou alergiou alebo neznášanlivosťou krmiva, ktoré viedli k ochoreniam gastrointestinálneho traktu. Toto krmivo podporuje vyváženú črevnú mikroflóru. K zlepšeniu zdravia pokožky a srsti prispieva patentovaný komplex biotínu, niacínu, kyseliny pantoténovej, zinku a kyseliny linolovej, ktorý pomáha posilniť kožnú bariéru. Infekcie kože a uší zmierňuje pridanie omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA). Indikácie: -chronická idiopatická kolitída -chronická enteritída -chronická a akútna hnačka -atopická dermatitída -eliminačná diéta -potravinová alergia -potravinová intolerancia Kontraindikácie: -zápal pankreasu (podávanie krmiva pri chronickom zápale pankreasu) -gravidita -rast -obdobie dojčenia Ďalšie informácie: SENSITIVITY CONTROL obsahuje "Intensive Color" (vysoký obsah L-tyrosinu) pre optimálnu pigmentáciu srsti. Dĺžka liečby: V prípade potravinovej alergie alebo neznášanlivosti musí byť kŕmenie psa okamžite zmenené. Nízkoalergénne krmivo by potom malo byť kŕmené po celý život. Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu, obilniny, produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, minerálne látky, rôzne cukry. Vybraný zdroj bielkovín: kuracie (55 %). Vybraný zdroj sacharidov: ryža (8 %). Doplnkové látky: Vitamín A: 3 IU, Vitamín D270: 1 IU, E6 (Železo): 2 mg, E0 (Jód): 4.4 mg, E3 (Meď): 5 mg, E5 (Mangán): 1 mg, E7 (Zinok): 6 mg, E17 (Selén): 2.5 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty. Analytické zložky: Bielkoviny: 9.5% - Oleje a tuky: 6.0% - Popol: 2.4% - Vláknina: 1.5%. Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.