Royal Canin Maxi Puppy

1×15 kg, granule

Granula ROYAL CANIN® Maxi Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantov, vrátane veľmi prospešného vitamínu E, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť vášho šteňaťa, keď je jeho imunitný systém stále vo vývine. Kombinácia živín, ako sú vysokostráviteľné bielkoviny (L.I.P.) a probiotiká (FOS), udržiava trávenie vášho šteňaťa zdravé.
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
57,89
Doprava zadarmo
57 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45041

Ideálne granule pre šteňatá veľkých plemien

Krmivo Royal Canin Maxi Puppy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vášho šteňaťa. Granule sú vhodné pre šteňatá veľkých plemien od 2 do 8 mesiacov, ktorých váha v dospelosti bude medzi 26 až 44 kg. Granule Royal Canin Maxi Puppy obsahujú patentovaný komplex antioxidantov, vrátane veľmi prospešného vitamínu E, ktorýpodporuje prirodzenú obranyschopnosť vášho šteňaťa, keď je jeho imunitný systém stále vo vývine. Kombinácia živín ako sú vysoko stráviteľné bielkoviny (L.I.P.) a prebiotiká (FOS) udržujú trávenie vášho šteňaťa zdravé, navyše udržujú črevnú mikroflóru v rovnováhe, čo vedie k dobrej stolici. Veľké šteňatá rastú dlho, a preto potrebujú výživu,ktorá s týmto faktom počíta. Krmivo ďalej obsahuje stredný obsah energie, aby uspokojilo energetické nároky vášho šteňaťa.
Kľúčové vlastnosti granúl Royal Canin Maxi Puppy 15 kg

Vhodné pre šteňatá veľkých plemien
Granule obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny
Udržujú črevnú mikroflóru v rovnováhe
Krmivo určené pre šteňatá v rozmedzí 2 – 8 mesiacov veku
Royal Canin Giant Puppy podporujú rýchly rast

Starostlivosť, ktorú šteňatá veľkých plemien potrebujú

Granule Royal Canin Maxi Puppy majú ideálny tvar a chuť. Preto plne vyhovujú potrebám šteniat veľkých plemien.
Pre šteňatá je dôležitý vyrovnaný príjem energie a minerálov. To zabezpečí správny a zdravý rast kostí a kĺbov.
Krmivo Royal Canin Maxi Puppy bolo navrhnuté tak, aby poskytovalo šteňatám veľkých plemien dostatok živín na ich rýchly rast, ale zároveň sa dbá na to, aby zbytočne nepribrali a udržali si ideálnu hmotnosť.
Rast je pre šteňatá nesmierne dôležitý, a preto je krmivo Royal Canin obohatené o antioxidanty, ktoré posilňujú imunitný systém šteniat.