RM7000 Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT

1×1 ks, kuchynský robot

Značka: CONCEPT

Elegantný a moderný design. Planetárny systém miešania. Smart Stop Position - zastaví v optimálnej pozícii pre vyberanie metly či hnetacieho háku. Príkon: 1 200 W. Rozmer: 33 x 24 x 37 cm. Kovové telo. 5 rýchlostí + PULSE. Kovové vnútorné prevody. Bezpečnostná poistka.

231,89
Doprava zadarmo

O produkte: RM7000 Kuchynský planetárny robot 1200W ELEMENT 1×1 ks, kuchynský robot

X006094

Hlavný popis produktu

Multifunkčný pomocník, ktorý vám ušetrí množstvo času
Kuchynský planetárny robot ELEMENT v modernom grafitovo šedom prevedení sa stane nielen funkčným, ale aj designovým doplnkom vašej kuchyne. Pomôže vám s prípravou ciest, krémov, dokonale ušľahá šľahačku i bielky. Naviac je vybavený mixérom, strúhadlom a mlynčekom na mäso s nástavcami na plnenie párkov, klobás a tvorítkom na cukrovinky. V jednom tele získate hneď niekoľko užitočných pomocníkov.
Kompaktný robot, ktorý si nájde miesto aj v malej kuchyni
Veľkou prednosťou kuchynského planetárneho robota ELEMENT je jeho kompaktný rozmer. Vďaka úspornej veľkosti a všestrannému využitiu si nájde miesto aj v menšej kuchyni. Nahradí hneď niekoľko kuchynských spotrebičov, takže ušetrí nielen množstvo práce, ale i miesta.
Vysoký výkon a kovové spracovanie
Kovové telo vrátane vnútorných prevodov sú zárukou dlhej životnosti. Vďaka vysokému príkonu 1200 W docielite dokonale spracované suroviny. Vyberať môžete z 5 rýchlostí a programu PULSE pre okamžité dosiahnutie maximálnej rýchlosti. Nechýba ani bezpečnostná poistka, ktorá zamedzí spustenie prístroja, pokiaľ nie je správne zostavený.
Planetárny systém miešania zaistí dokonalé spracovanie surovín
Multifunkčný kuchynský robot je vybavený moderným systémom planetárneho miešania. Metla či hák robota sa otáča okolo svojej osy, a naviac aj okolo obvodu misy. Vďaka tomu sú suroviny dokonale spracované a je docielený perfektný výsledok.
Šikovne vymyslený spôsob vyberania metly a háku
Multifunkčný kuchynský robot je vybavený moderným systémom planetárneho miešania. Metla či hák robota sa otáča okolo svojej osy, a naviac aj okolo obvodu misy. Vďaka tomu sú suroviny dokonale spracované a je docielený perfektný výsledok. Vďaka šikovnému zastaveniu Smart Stop Position robot ukončí prácu v optimálnej pozícii pre pohodlné vyberanie metly či hnetacieho háku.
Šľahá, hnetie, miesi
Robot je opatrený tromi druhmi metiel, ktoré si ľahko a rýchlo poradia s prípravou najrôznejších ciest i krémov. Balónová metla je ideálna na šľahanie vajec, bielkov, šľahačky, ľahkých krémov, majonézy i omáčok. Hnetací hák si skvele poradí so spracovaním kysnutých ciest, napr. na buchty, chlieb alebo pizzu. Miešacia metla je vhodná na trené cestá a iné stredne ťažké cestá pre prípravu tort a koláčov. Využijete ju tiež na prípravu krémov, poliev a náplní.
Mixér, v ktorom môžete mixovať horúce i studené pokrmy
Súčasťou univerzálneho kuchynského robota RM7000 je aj výkonný mixér. Kvalitná sklenená nádoba s objemom 1,5 l umožní mixovať horúce i studené. Za okamih pripravíte lahodné krémové polievky, omáčky, pyré, kokteily alebo napríklad smoothie.
Strúhadlo na hrubé a jemné strúhanie
Potrebujete nastrúhať zeleninu alebo ovocie na váš obľúbený šalát, syr na cestoviny alebo spotrebovať staré pečivo na strúhanku? S robotom RM7000 to zvládnete raz dva. Stačí si len vybrať ten správny nástavec podľa hrubosti strúhania a môžete začať.
Strúhadlo na krájanie tenkých a hrubých plátkov
Tiež s krájaním vám tento robot ušetrí množstvo času i práce. Želáte si tenké alebo hrubé plátky? Či sa už rozhodnete akokoľvek, s týmto strúhadlom máte istotu, že bude jeden plátok ako druhý. Urýchli vám krájanie ovocia i zeleniny na prílohy, šaláty alebo k sušeniu. Zo zemiakov pripravíte tenučké plátky, z ktorých si usmažíte výborné domáce lupienky.
Strúhadlo na domáce zemiakové placky
Patríte medzi milovníkov domácich zemiakových placiek? Pokiaľ áno, iste oceníte špeciálne strúhadlo na prípravu tejto tradičnej pochúťky. Už vás nebudú bolieť ruky z nekonečného strúhania, robot RM7000 vám zemiaky i inú zeleninu nastrúha rýchlo a bez námahy.
Mlynček na mäso
Máte radšej domáce hamburgery, čevapčiči alebo lasagne? Výmenné nástavce na mletie mäsa s tromi rôzne veľkými otvormi vám umožní namlieť mäso podľa potreby. Husté sitko sa hodí pre prípravu zmesi na paštéty, stredné sitko na sekanú alebo karbonátky. Sitko s najväčšími otvormi môžete využiť napríklad k príprave zmesi na klobásy, ktoré potom jednoducho vytvoríte pomocou špeciálneho nástavca na plnenie párkov a klobás.
Tvorítko na cukrovinky
V základnej výbave kuchynského robota RM7000 nechýba ani nástavec na výrobu strojových cukroviniek. Je opatrený 4 otvormi, pomocou ktorých ľahko a rýchlo vytvarujete výborné domáce sušienky alebo vianočné cukrovinky rôznych tvarov i chutí.
Ľahká údržba
K čisteniu kuchynského robota RM7000 používajte vlhkú handričku. Časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, umyte v jarovej vode a pred opätovným zostavením nechajte dôkladne vyschnúť. Metly a misu môžete umyť v umývačke riadu.
Kuchárka v balení
V balení nájdete aj praktickú minikuchárku s inšpiráciou na rýchle a jednoduché pokrmy. Môžete sami vyskúšať a hlavne ochutnať, čo všetko s týmto robotom dokážete pripraviť.
Technické parametre:
• Planetárny systém miešania
• Smart Stop Position - zastaví v optimálnej pozícii pre vyberanie metly či hnetacieho háku
• Príkon: 1 200 W
• Rozmer: 33 x 24 x 37 cm
• Kovové telo
• 5 rýchlostí + PULSE
• Kovové vnútorné prevody
• Bezpečnostná poistka
• Minikuchárka v balení
• Farba: grafitovo šedá
• Napätie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz

Príslušenstvo:
• 5 l nerezová nádoba + plastové veko
• Balónová metla
• Hnetací hák
• Miešacia metla
• 1,5 l sklenená mixovacia nádoba
• Mlynček na mäso (3 výmenné kotúče s rôznou hrubosťou mletia) + príslušenstvo na plnenie párkov a klobás + príslušenstvo na prípravu cukroviniek
• Strúhadlo s 5 výmennými nástavcami

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.