RespiRaptor VK FFP2 nano L

1×2 ks, respirátor FFP2

Značka: RESPILON
5.0

VK RespiRaptor je samosterilizačný nanovláknový respirátor, ktorý nepretržite a efektívne bráni priechodu vírusov. Poskytuje dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi.

Varianty podľa veľkosti
  • Vypredané

    RespiRaptor VK FFP2 nano S
    S
  • Vypredané

    RESPIRATOR RESPIRAPTOR VK FFP2 NANO L 2KS
    L

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

13,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: RespiRaptor VK FFP2 nano L 1×2 ks, respirátor FFP2

X54261

Hlavný popis produktu

Respirátor Respilon RespiRaptor VK je samosterilizujúci a zabraňuje tak krížovej kontaminácii. Funguje na báze dvojitej bariéry - nanovlákenná membrána okamžite zachytí baktérie, pevné častice a aerosóly (smog, peľ, alergény). Akcelerovaná meď CAS 7440-50-8 následne zaisťuje deaktiváciu zachytených vírusov a baktérií. 100 g výrobku obsahuje 0,6 g medi.

Certifikácia:

RespiPro® VK je respirátor triedy FFP2 NR chrániaci používateľa pred vplyvom okolitého prostredia. Je plne certifikovaný podľa noriem EN 149:2001+A1:2009 a jeho filtračná účinnosť spĺňa aj požiadavky kladené na respirátory certifikované ako N95, KN95 a GB2626-2006.

Doba používania:

Z pohľadu certifikácie FFP2 je respirátor certifikovaný ako NR - len na jedno použitie v rámci jednej pracovnej zmeny. V prípade ochrany pred vírusmi a baktériami môžete používať až po dobu 7 dní, pretože akcelerovaná meď v ňom obsiahnutá neustále a opakovane deaktivuje vírusy a baktérie.

Pohodlie:

Príjemné okrúhle a netlačiace gumičky, veľmi ľahké dýchanie. Materiál:

nanovlákno, akcelerovaná meď


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.