Redmi Buds 3

1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá

Značka: XIAOMI

Bezdrôtové slúchadlá s dlhou výdržou až 20 hodín Veľké 12 mm meniče ponúknu hudbu v skvelej kvalite Stabilné a rýchle pripojenie cez Bluetooth 5.2 Mikrofón umožní slúchadlá použiť aj pre handsfree volanie Ovládajte hudbu pohodlne dotykom

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

32,89
Doprava zadarmo

O produkte: Redmi Buds 3 1×1 ks, bezdrôtové slúchadlá

X010551

Hlavný popis produktu

Kompaktné a ľahké slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 3 v ušiach ani nepocítite. Nevedú k nim žiadne káble, takže si môžete vychutnať úplnú voľnosť pohybu a výbornú kvalitu zvuku prehrávanej hudby. Slúchadlá s krytím IP54 nezastrašia ani pot alebo kvapky vody, možno ich teda používať aj pri športovaní. Majú veľké 12 mm meniče, ktoré sprostredkujú zvuk verne a vo vysokej kvalite. K smartfónu a ďalším zariadeniam ich pripojíte cez Bluetooth 5.2 bez toho, aby dochádzalo k skresľovaniu či oneskorovaniu zvuku. Súčasťou balenia je nabíjacie puzdro, ktoré výrazne rozšíri dobu prehrávania hudby až na 20 hodín.
Ľahké a pohodlné slúchadlá
Slúchadlá vám sadnú ako uliate. Sú kompaktné a ľahké, skvele sa prispôsobia každému užívateľovi, takže nebudú tlačiť v ušiach, ale zároveň budú držať pevne, aby nevypadávali ani pri športe či inom pohybe. Vážia iba 4,5 g, takže ich v ušiach ani nepocítite.
Nabíjacie puzdro
Spolu so slúchadlami nájdete v balení aj kompaktné a ľahko prenosné nabíjacie puzdro. V dobe nepoužívania do neho slúchadlá schovajte, aby ste ich nestratili a zároveň im dodávali energiu celkom až na 20 hodín prehrávania hudby.
Vysoká zvuková kvalita
Vychutnajte si špičkovú kvalitu zvuku, ktorá sa k vašim ušiam dostane z veľkých 12 mm dynamických meničov. Čipová súprava Qualomm a technológia Bluetooth 5.2 zvuk sprostredkujú čisto a realisticky bez toho, aby dochádzalo k jeho skresľovaniu a oneskorovaniu.
Mikrofón bez šumu
Slúchadlá v sebe majú integrovaný mikrofón, ktorý vám uľahčí handsfree telefonovanie. Vybavujte hovory jednoduchým poklepaním slúchadiel bez toho, aby ste museli smartfón vyťahovať z tašky alebo z vrecka. Mikrofón dokáže efektívne eliminovať okolité šumy, takže vás druhá strana bude počuť vždy čisto a jasne bez ohľadu na to, v akom rušnom prostredí sa práve nachádzate.
Dotykové ovládanie
Na ovládanie slúchadiel nepotrebujete aplikáciu ani podobné doplnky. Postačí vám obyčajný dotyk prsta. Priamo na slúchadlách sa nachádzajú dotykové prvky. Dvojité kliknutie posunie prehrávanie na ďalšiu skladbu, alebo prijme hovor. Stlačenie a držanie spustí, či pozastaví prehrávanie. Trojité poklepanie vráti prehrávanie na predchádzajúcu skladbu, zavesí, alebo odmietne hovor.
Dlhá výdrž batérie
Vychutnajte si až päť hodín nepretržitého počúvania hudby. Integrovaná batéria zaručí dlhú výdrž slúchadiel, ktorú môžete ešte výrazne navýšiť v kombinácii s nabíjacím puzdrom, a to až na 20 hodín prevádzky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.