Rádiobudík s bezdrôtovou nabíjačkou Adler AD 1192 čierny

Značka: ADLER

Rádiobudík s bezdrôtovou nabíjačkou Adler AD1192 je estetický a hlasný budík s FM rádiom

59,99

O produkte: Rádiobudík s bezdrôtovou nabíjačkou Adler AD 1192 čierny

fedc33c5-b24f-4125-ad76-974de9d0e1ea

Hlavný popis produktu

Rádiobudík s bezdrôtovou nabíjačkou Adler AD1192 je estetický a hlasný budík s FM rádiom. Uvádzaný čas je vďaka prehľadnému displeju dokonale viditeľný. Budík je napájaný zo siete a technológia Bluetooth 5.0 a vstup AUX, ako aj vstavané vysokovýkonné stereo reproduktory vám umožňujú počúvať krištáľové zvuky vašej obľúbenej hudby z takmer akéhokoľvek zdroja. Okrem toho má budík zabudované rádio, v ktorom si môžete naprogramovať až 30 staníc. Budík má aj funkciu spánku a odloženia a duálne budenie. Nemusíte sa teda vzdať ďalších piatich minút v posteli potrebných na prebudenie!
To, ako začneme deň, môže ovplyvniť to, ako sa počas neho cítime. Budík patrí medzi zariadenia, ktoré nájdeme v každej domácnosti, no nie každý s ním môže zaobchádzať ako s externou nabíjačkou telefónu. Rádiobudík Adler AD1192 umožňuje 5 W bezdrôtové nabíjanie v non-Qi verzii a môžete ho použiť ako USB nabíjačku mobilného telefónu. Zaujímavosťou je možnosť ovplyvniť úroveň jasu zobrazovaného času, čo je potrebné, ak vám svetlo v miestnosti sťažuje zaspávanie. Teleskopická anténa zaisťuje správny príjem vašich obľúbených staníc aj pri nepriaznivom počasí vonku.

Charakteristika a technické údaje:
Budík s bezdrôtovou nabíjačkou
Bezdrôtové nabíjanie 5 W verzia bez QI (Non-QI) 5 V 1 A
USB nabíjačka pre mobilný telefón 1 A
Bluetooth 5.0
PLL ladenie
FM rádio: 87,5 – 108 MHz
30 predvolieb staníc
Automatické a manuálne vyhľadávanie rozhlasových staníc
Funkcia budenia s dvojitým alarmom: Rádio alebo budík
Funkcia Snooze
Funkcia spánku 5-120 minút
Ovládanie stmievania displeja: Jasný, Stredný, Nízky, vypnutý.
AUX vstup
Teleskopická anténa
Vstavané vysoko výkonné stereo reproduktory
Záložná batéria 2xAAA 1,5V len na zálohovanie hodín (nie je súčasťou balenia)
Napájanie: 230 V, 50 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.