Raclette gril Camry CR 6606

Značka: CAMRY

Moderný Raclette gril Camry CR6606 s výkonom 1200 W je perfektnou voľbou, keď potrebujete pripraviť horúce občerstvenie pre viacero osôb

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Raclette gril Camry CR 6606

c17a98d7-f91a-44ff-ae9c-8c6d13eeb9c0

Hlavný popis produktu

Moderný Raclette gril Camry CR6606 s výkonom 1200 W je perfektnou voľbou, keď potrebujete pripraviť horúce občerstvenie pre viacero osôb. Môžete ho použiť na grilovanie bravčovej krkovičky a zároveň prípravu zapekaných syrových snackov.
Vrchná doska grilu CR6606 je klasický elektrický gril. Jeho povrch je nepriľnavý, rýchlo sa zahrieva a udržuje stálu teplotu. Vďaka tomu môžete grilovať ako aromatické steaky, tak aj zeleninu. Nič nebráni ani použitiu grilu na ohrievanie hotových jedál, vrátane tých umiestnených v hrncoch.
Raclette gril Camry CR6606 je navrhnutý tak, aby jeho používanie bolo čo najjednoduchšie. V zariadení panvice voľne zapadajú, ale dizajn C 6606 zabraňuje ich náhodnému vytiahnutiu alebo prevrhnutiu. Rukoväte grilu a samotné panvice udržujú bezpečnú teplotu, aj keď gril beží na plný výkon. Po vypnutí prístroja a jeho vychladnutí ho môžete jednoducho rozobrať a vyčistiť. Vďaka nepriľnavým povrchom by to nemalo byť ťažké.
Čaká na vás lahodný syr raclette a chrumkavé plátky slaniny. Nenechajte ich čakať príliš dlho.

Charakteristika a technické údaje:
6 raclette panvíc
Grilovanie a opekanie
Odnímateľná grilovacia platňa
Panvice s tepelne odolnými rukoväťami
Panvice a grilovacia platňa s nepriľnavým povrchom
Maximálny výkon: 1200 W
Rozmery výrobku: 25 x 25 x 11,3 cm
Hmotnosť: 1,29 kg

V minulosti Švajčiari pripravovali raclette - druh tradičného syra, na malých panviciach priamo nad ohňom. Chutné syrové jedlo potešilo Európanov, ale bolo náročné na prípravu kvôli riziku popálenia. Dnes máme rovnakú príležitosť s vysokovýkonným elektrickým grilom. Raclette gril Camry CR6606 sa dodáva so 6 panvicami na raclette, nepriľnavým povrchom a chladnými rukoväťami. Vďaka tomu si každý z vašich hostí môže pripraviť syr s vlastnoručne vybranými prísadami.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.