Purina ONE 800g Sterilcat s hovädzím a pšenicou

1×800 g, kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky

Značka: PURINA ONE

PURINA ONE® Sterilcat s hovädzím a pšenicou je kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky. Predstavuje ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
6,49
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Purina ONE 800g Sterilcat s hovädzím a pšenicou 1×800 g, kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky

X012277

Hlavný popis produktu

PURINA ONE® Sterilcat je receptúra s výživovým profilom prispôsobeným pre kastrované /sterilizované mačky.
Pre zdravie vašej mačky je nevyhnutný vyvážený črevný mikrobióm. Ten má priamy dopad na jej imunitný systém. Mikrobióm je tvorený biliónmi mikroorganizmov, ktoré žijú v črevách a sú unikátne pre každú mačku. Rovnováha mikroorganizmov je dôležitá pre dobré trávenie a má pozitívny vplyv na imunitný systém a celkovú pohodu vašej mačky.
PURINA ONE® BIFENSIS® je vyvážená receptúra s prospešnými baktériami - laktobacilmi, pri ktorých je vedecky preukázané, že posilňujú imunitný systém vašej mačky vnútorne i navonok a pomáhajú chrániť zdravý črevný mikrobióm.

- Receptúra bola vyvinutá tak, aby pomáhala udržiavať funkčný metabolizmus po kastrácii/sterilizácii
- Regulácia hmotnosti vďaka vyššiemu* pomeru bielkovín k tukom (*+15 % oproti Adult receptúre)
- Vďaka vyváženým minerálnym látkam pomáha udržiavať zdravý močový trakt
- Vďaka prebiotiku z čakanky zlepšuje rovnováhu črevného mikrobiómu
- Hovädzie je v zložení na 1. mieste, obsahuje kvalitné bielkoviny a aminokyseliny, ktoré pomáhajú podporovať a udržiavať silné svaly
- Vďaka omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálnym vitamínom a minerálnym látkam pomáha udržiavať zdravú kožu a lesklú srsť
- Pomáha udržiavať silné kosti vďaka minerálnym látkam a vitamínu D
- Bez prídavku farbív

Návod na kŕmenie: pozri tabuľku. Objavte tiež vysokokvalitnú výživu v kapsičkách Purina ONE - lahodné receptúry vyvinuté pre špecifické potreby vašej mačky.
Odporúčané denné kŕmne dávky by mali byť prispôsobené klimatickým podmienkam, úrovni aktivity a fyzickej kondícii vašej mačky. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Odporúčaná denná kŕmna dávka (g/deň)
Hmotnosť mačky Množstvo
4-6 kg 55-80 g
6-8 kg 80-105 g
8-10 kg 105-130 g

Zloženie: hovädzie pľúca (16 %), sušené hydinové bielkoviny, pšenica (14 %), sójová múka, kukurica, múčka z kukuričnej bielkoviny, živočíšne tuky, pšeničný glutén, sušená repná dužina, sušený koreň čakanky (2 %), sušená rastlinná vláknina, minerálne látky, chuťová prísada (s pridanými tepelne ošetrenými baktériami Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice.

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vit A: 34 000; vit D3: 1 100; vit E: 400;
mg/kg: vit C: 140; taurín: 700; monohydrát síranu železnatého: (Fe: 110); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 11); síran manganatý monohydrát: (Mn: 40); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 100); seleničitan sodný: (Se: 0,12).
Antioxidanty.

Analytické zložky:
dusíkaté látky: 37,0 %, obsah tuku: 13,0 %, popol: 7,5 %, vláknina: 4 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,1 %, omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.