Purina Dog Chow Senior Jahňacie

1×14 kg, granule pre psy

Kompletné a vyvážené granule pre psy od 7. rokov veku.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
29,99
Doprava zadarmo

O produkte

X82540

Staršie psy majú v porovnaní s mladšími menší výdaj energie. Dog Chow Senior jahňa je kompletné a vyvážené krmivo vyvinuté pre psy staršie 7 rokov, aby zostali zdraví a aktívne. Granule Dog Chow Senior majú špeciálny tvar sú o 15% tenšie ako Dog Chow Adult pre dospelých psov, pretože staršie psy mávajú problémy so zubami.

Výživové zložky:

Krmivo obsahuje čakanku a dužinu repy, prírodné vlákna pre dobré trávenie.

Veľký obsah mäsa:

Zvýšené množstvo bielkovín napomáha zachovanie svalovej hmoty u starších psov. Výborná vyváženosť a obsah zdravých prísad ako sú napr. Celozrnné obilniny.

Dvojaké granule:

Pretože mávajú staršie psy problémy so zubami, sú tieto granule o 15% slabší ako produkty Dog Chow Adult. Dog Chow je kompletné a vyvážené krmivo, ktoré Vášho spoločníka udržia tým najprirodzenejším spôsobom v kondícii pre každé dobrodružstvo.

Vďaka využitiu najmodernejšej technológie a stálemu výskumu sú všetky produkty Dog Chow prínosné v 6 kľúčových oblastiach:

Optimálne trávenie: Všetky produkty Dog Chow obsahujú prírodné prebiotiká pre podporu zdravého trávenia. Prebiotiká obsahujú prírodné vlákna, ktoré sú potravou pre užitočné baktérie v tráviacom trakte psa. Táto prírodná ingrediencia napomáha zdravému zažívania. Kvalitné potrava a dobré zažívanie sú základným predpokladom pevného zdravia.

Starostlivosť o ústnu dutinu: Všetky produkty Dog Chow majú dvojaký tvar granúl a väčšina granúl - okrem tých pre šteňatá a seniorov - majú tiež dvojaký veľkosť. Dva rozdielne tvary boli špeciálne navrhnuté tak, aby podporovali psa v hryžanie. Pretože šteňatá a starí psi potrebujú pomôcť so spracovaním potravy, majú granule pre nich menšiu veľkosť. Napriek tomu aj tieto produkty majú dvojaký tvar, pretože dobrá starostlivosť o ústnu dutinu prospieva všetkým psom bez rozdielu veku.

Kondície svalov: Všetky produkty Dog Chow obsahujú bielkoviny z kvalitného mäsa alebo rýb pre zachovanie kondície svalstva a pre zdravé srdce. Esenciálne vitamíny a minerály pomáhajú psovi zostať zdravý a plný vitality.

Lahodná chuť: Snahou Purina je produkovať krmivo, ktoré bude Váš pes inštinktívne preferovať. Všetky produkty Dog Chow sú preto bohaté na mäso. Zdravý imunitný systém: Všetky produkty Dog Chow obsahujú prírodné prebiotiká, ktoré obsahujú prírodné vlákna, ktoré sú potravou pre užitočné baktérie v tráviacom trakte psa. v kombinácii s antioxidanty ako sú vitamíny A a E pomáhajú udržiavať prirodzenú obranyschopnosť a tak môžete so svojím psom bez obáv vyrážať na prechádzky!

Prírodné & zdravie prospešné:

Všetky produkty Dog Chow zaisťujú kompletnú výživu a sú vyrábané zo zdravých prírodných prísad, takže Váš pes získa všetky živiny, ktoré potrebuje, aby mohol viesť zdravý a aktívny život.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.