PURESSENTIEL Balzam na boľavé svaly a kĺby

1×30 ml, balzam na boľavé svaly a kĺby

Ukľudňujúci balzam na svaly a kĺby. Obsahuje 14 esenciálnych olejov. Ukľudňuje a uvoľňuje citlivé oblasti. Vhodný pre osoby od 15 rokov.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
14,49
Doprava zadarmo

O produkte

X31652

PURESSENTIEL- UKĽUDŇIJÚCI BALZAM NA SVALY A KĹBY 14 ESENCIÁLNYCH OLEJOV Ukľudňuje a uvoľňuje citlivé oblasti. Vhodný od 15 rokov PRODUKT NA BÁZE AROMATERAPIE Zloženie zo 100% prírodných zdrojov. 14 EOBBD esenciálnych olejov (botanicky a biochemicky jasne vymedzených esenciálnych olejov) + gáfor a mäta prírodného pôvodu s ukľudňujúcimi účinkami. Ideálny pre športovcov (pred športovaním a po ňom) a pri každodenných aktivitách. Vyživujúce aktívne prísady (bambucké maslo, včelí vosk, slnečnicový olej) uľahčujú masáž.

NÁVOD K POUŽITIU a UPOZORNENIE: Masážny balzam nanášajte trikrát denne. Masírujte na oblasti svalov a kĺbov, pokiaľ sa celkom nevstrebe, po aplikácii si dobre umyte ruky. Neodporúčame deťom do 15 rokov, tehotným alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty a ľuďom s alergiou na salicyláty. U detí nad 15 rokov alebo pokiaľ sa liečite, poraďte sa pred použitím s lekárom. Vyvarujte sa kontaktu s očami, sliznicou a poškodenou pokožkou. Nepoužívajte, pokiaľ ste alergici a nespravili ste predchádzajúci test na pokožke. Držte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.