ProtecSom protiroztočový povlak na vankúš 70 × 90

1×1 kus, povlak na vankúš

Značka: PROTECSOM

Špeciálne navrhnuté protiroztočové obliečky ProtecSom sú určené osobám, ktoré zápasia s roztočovou alergiou. Vytvárajú fyzickú bariéru, ktorá zabraňuje prístupu roztočových alergénov z lôžka k alergikovi.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
37,99
Doprava zadarmo

O produkte: ProtecSom protiroztočový povlak na vankúš 70 × 90 1×1 kus, povlak na vankúš

X005346

Hlavný popis produktu

Protiroztočové obliečky ProtecSom sú určené osobám, ktoré zápasia s roztočovou alergiou. Obliečky sa ponúkajú vo vyhotoveniach na matrac, vankúš alebo prikrývku. Vytvárajú fyzickú bariéru, ktorá zabraňuje prístupu roztočových alergénov z lôžka k alergikovi. Odstráni sa teda príčina alergie a minimalizujú sa alergické reakcie.

Obliečky na pohľad vyzerajú ako bežné obliečky, rozdiel je v spôsobe tkania, kde sa vďaka patentovanej technológii dosiahnu minimálne medzery medzi vláknami, tzn. roztoče cez ňu neprejdú.

Preukázaná účinnosť, najnovšie technológie, jedinečný komfort materiálu

100 % bavlnené obliečky ProtecSom sú vyrobené špeciálnou technológiou tkania, vďaka ktorej veľkosť pórov medzi vláknami dosahuje iba 6 mikrometrov. Je tak zaručená dokonalá ochrana proti prenikaniu alergénov pri zachovaní vysokej priedušnosti.

Neporovnateľné pohodlie 100 % bavlny

Protiroztočové obliečky ProtecSom sa vyrábajú zo 100 % bavlny. Zaisťujú tak svojmu používateľovi absolútne pohodlie. Sú tepelne neutrálne, priestupné pre vzduch a vodné pary. Navyše sú veľmi ľahké, takže ľahko zabudnete, že sa nachádzajú pod posteľnou bielizňou.

Okamžitá účinnosť

K zlepšeniu zdravotného stavu dochádza ihneď po oblečení vankúša, prikrývky a matraca do protiroztočových obliečok.

Obliečky s účinkami preukázanými podrobnými laboratórnymi štúdiami

Testy účinnosti vykonali nezávislé laboratóriá IBT a PMI, čo v odborných kruhoch predstavuje garanciu nadštandardnej kvality. Samozrejmosťou je atest Štátneho zdravotného ústavu v ČR.

Ako sa obliečky používajú

  • pred prvým použitím odporúčame vysať matrac vysávačom a lôžkoviny vyprať
  • obliečky navlečte na matrac vankúš a prikrývku, uzavrite bezpečným zipsom
  • na obliečky navlečte lôžkoviny, ktoré bežne používate

Ako vybrať správny rozmer

Rozmer obliečky by mal zodpovedať veľkosti matraca alebo vankúša a prikrývky. Mierne väčšia veľkosť neprekáža, pretože cez obliečky navlečiete ešte lôžkovinu alebo prestieradlo.

Neodporúčame použiť menší rozmer obliečky, mohlo by dôjsť k veľkému napínaniu v mieste švov alebo zipsov, čím by sa zvýšila priestupnosť alergénov. Výrobca počíta so zrážavosťou materiálu, preto sú obliečky ušité vo väčšom rozmere.

Záruka 10 rokov

Na Protiroztočové obliečky ProtecSom výrobca poskytuje predĺženú záruku 10 rokov, ktorá sa vzťahuje na všetky výrobné chyby bez obmedzenia počtu praní.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.