Nachádzate sa: /

Novinka DermoCollagen ProVenus - pre redukciu a zjemnenie vrások

 

Trápia Vás pribúdajúce vrásky? Zabudnite na ne a doprajte Vašej pleti naozaj kvalitnú vnútornú výživu. Vyskúšajte novinku DermoCollagen ProVenus! Vďaka obsahu klinicky overených bioaktívnych kolagénnych peptidov Verisol® Vám DermoCollagen zaručí, že Vaša pleť bude vyzerať mladistvejšie, bude hydratovaná a vráti sa jej elasticita. DermoCollagen pokožku vyživí do hĺbky, postará sa o redukciu vrások a spomalí tak prejavy jej starnutia. Navyše poskytne efektívnu starostlivosť i Vašim vlasom a nechtom.

 

Prečo vyskúšať DermoCollagen:

  • Najsilnejšia kombinácia bioaktívneho kolagénu a kyseliny hyalurónovej pre redukciu a zjemnenie vrások
  • Pozitívny účinok potvrdený nemeckými štúdiami
  • Výborná pomarančová chuť v jednom vrecku, ktorý sa vlezie do každej kabelky
 

KÚPIŤ

 

V čom je Dermocollagen unikátny?

Prípravok DermoCollagen je unikátnym produktom, pretože cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženie tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyalurónovou. Ide tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky. Kolagén tvorí až 75% objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, vypína jej a efektívne tak pôsobí proti vzniku vrások a pomáha vyhladiť tie už viditeľné. Unikátne zloženie prípravku DermoCollagen zaisťuje tú správnu hydratáciu pokožky, a to zvnútra presne tak ako prirodzená hydratácia prebieha. Toto pôsobenie Dermocollagenu je potvrdené aj nemeckými štúdiami!

 

65%
zvýšenie množstva kolagénu v pleti

32%
redukcia očných vrások

18%
zvýšenie množstva elastínu v pleti

 

Bioaktívne kolagénne peptidy Verisol® sú vedecky potvrdené a skutočne pôsobí na lepšiu elasticitu pokožky a vyhladenie vrások. Bioaktívne peptidová forma zaisťuje čo najlepšiu vstrebateľnosť do ľudskej pokožky. "Bioaktívne" znamená, že sa jedná o formu kolagénu ľudskému telu vlastnému. Peptidy stimulujú bunkovú syntézu a zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútornú výživu pokožky, ale tiež aj kĺbov, kostí a väzov.

 

 

DermoCollagen je nielen najsilnejším a najčistejším kolagénnym prípravkom na trhu, ktorý Vám poskytne potrebnú starostlivosť pre mladistvý vzhľad Vašej pleti, ale tiež si na ňom pochutnáte! V jednom sáčku sa ukrýva kolagénový prášok, ktorý chutí príjemne po pomarančoch, takže si každú dennú dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidiel a celková kalorická hodnota jedného vrecka je tak iba 50 kJ. Preto sa nemusíte obávať o vašu váhu.

Dávkovanie: 1 vrecúško denne najprv nasypte do pohára a zalejte cca. 2dcl vody. Nechajte rozpustiť a pohár vypite.

Bez alergénov, vhodné aj pre tehotné a dojčiace, non GMO, absolútne bezpečný pre dlhodobé užívanie.

 

 

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek