Letak (148)

Zoradiť podľa
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×48 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Dr.Max Ibuprofen zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.
  • 2+1 ZADARMO
3,99

Na sklade

Dr.Max Laktobacily "6"

1×30 cps, výživový doplnok

Komplex 6 kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií.
  • 2+1 ZADARMO
7,99

Na sklade

Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×24 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Liek na zmiernenie bolesti a zníženie horúčky. Obsahuje ibuprofén. Je určený pre dospelých a deti od 12 rokov
  • 2+1 ZADARMO
2,69

Na sklade

Dr.Max Betakarotén Forte

1×90 cps, výživový doplnok

Výživový doplnok s obsahom betakaroténu vo forte hodnotách. Betakarotén je jednou z foriem vitamínu A.
  • 2+1 ZADARMO
9,99

Na sklade

Dr.Max Cranberries & D-mannose Acute

1×10 tbl, výživový doplnok

Obsahuje aktívnu zložku Pacran® - extrakt z plodov brusnice, D-manózu a extrakt z listov buchu.
  • 2+1 ZADARMO
8,99

Na sklade

Dr.Max Panthenol 10 % Sprej

150 ml

Upokojujúca pena s obsahom D-pantenolu a vitamínu E. Pena má mierne chladivý a upokojujúci účinok.
  • 2+1 ZADARMO
5,99

Na sklade

Dr.Max Betakarotén

1×90 cps, výživový doplnok

Výživový doplnok s obsahom betakaroténu pre udržanie zdravej pokožky a dobrého zraku.
  • 2+1 ZADARMO
6,99

Na sklade

THERAFLU PRECHLADNUTIE A CHRÍPKA

1×14 ks, liečivo

Liek vo forme prášku. Obsahuje paracetamol, fenylefrín, vitamín C. Pomáha znižovať teplotu, tlmiť bolesť hlavy, uvoľniť upchatý nos, posilniť imunitu. Príchuť citrónu.
  • Zľava 18%
8,99 10,99 €

Na sklade

GS Vitamín C 1000 so šípkami 2016

1×120 tbl, výživový doplnok

Mega dávka Vitamínu C v každej tablete s postupným uvoľňovaním. Vďaka postupnému uvoľňovaniu sa Vitamín C vstrebáva do tela až 12 hodín, čím zaisťuje jeho dlhšie pôsobenie a poskytuje telu čas na jeho spracovanie.
  • Zľava 15%
12,57 14,79 €

Na sklade

HYLAK FORTE

1×100 ml, kvapky

Liek sa používa pri plynatosti, hnačkách, zápchach, kolitídach a pri chronickej atrofickej gastroenteritíde.
  • Zľava 6%
8,99 9,59 €

Na sklade

FORFEMINA SLIM

1×60 cps, výživový doplnok

Pomáha pri odstraňovaní prebytočnej vody z tela. Prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, bráni vzniku opuchov dolných končatín a prispieva k normálnej funkcii vylučovacieho systému
8,19

Na sklade

Proenzi ArthroStop Rapid+

1×180 tbl

Výživový doplnok, ktorý sa odporúča na podporu všetkých kĺbov - kolenných a bedrových kĺbov, kĺbov rúk a chrbtice. 180 tabletové balenie.
20,79

Na sklade

LACALUT aktiv

1×100 ml, zubná pasta

Zubná pasta Lacalut aktiv je prostriedkom, slúžiacim na prevenciu pred paradentózou a má výrazné sťahujúce účinky.
2,69

Na sklade

Floraliv fľaštičky

7×10 ml, výživový doplnok

Výživový doplnok obsahuje zmes vitamínov skupiny B a 1 miliardu živých črevných baktérií na posilnenie obranyschopnosti organizmu.
9,19

Na sklade

DeVit 2000

1×60 cps, výživový doplnok

Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých zubov, k udržaniu správneho fungovania svalov, k správnemu fungovaniu imunitného systému a zohráva úlohu v procese delenia buniek.
6,69

Na sklade

Imodium

1×20 cps, liek na hnačku

Liek na zastavenie hnačky. Pomáha zahusťovať stolicu a znižuje potrebu častého vyprázdňovania. Pre deti od 6 rokov.
6,19

Na sklade

HYLAK FORTE

1×30 ml, kvapky

Liek sa používa pri plynatosti, hnačkách, zápchach, kolitídach a pri chronickej atrofickej gastroenteritíde.
4,19

Na sklade

STOP KŔČOM

1×56 ks, proti kŕčom

Prípravok so špeciálnym zložením na zabezpečenie správnej činnosti svalov (kontrakcie a relaxácie).
5,59

Na sklade

BRUFEN 400

1×50 tbl, liek

Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku. Protizápalový účinok spočíva v znížení tvorby škodlivých látok (prostaglandínov), ktoré vznikajú počas zápalu.
  • Zľava 20%
4,69 5,89 €

Na sklade

STOPTUSSIN

1×50 ml, kvapky

Liek vo forme kvapiek zo skupiny antitusík. Pomáha tlmiť suchý, dráždivý kašeľ. Vhodný v čase pred/po operáciach.
  • Zľava 9%
5,99 6,59 €

Na sklade

Nalgesin S

1×30 tbl

Liek s protizápalovým, antipyretickým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu-poúrazové a pooperačné, znižuje teplotu a zápal.
  • Zľava 16%
7,79 9,29 €

Na sklade

ASPIRIN-C

1×20 tbl, liek

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Znižuje teplotu. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.
7,99

Na sklade

TEREZIA HLIVIAČIK S HLIVOU USTRICOVITOU + RAKYTNÍK

1×100 ml, výživový doplnok

Ovocný sirup s hlivou ústricovou a rakytníkom pre podporu imunity detí už od 1 roku. Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá ani umelé sladidlá. Je tvorený len prírodnými surovinami. Vhodný pre celiatikov, tehotné a kojace ženy. Obsah: 100 ml.
  • 2+1 ZADARMO
9,49

Na sklade

Procto-Glyvenol

1×30 g, krém na hemoroidy

Liek vo forme masti s obsahom anestetika. Pomáha pri vnútorných a vonkajších hemoroidoch a ich príznakov-bolesť, zápal, svrbenie.
6,39

Na sklade

Letak

Letak