pre zdravie (5)

Zoradiť podľa
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×48 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Dr.Max Ibuprofen zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.
  • 2+1 ZADARMO
3,99

Na sklade

Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×24 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Liek na zmiernenie bolesti a zníženie horúčky. Obsahuje ibuprofén. Je určený pre dospelých a deti od 12 rokov
  • 2+1 ZADARMO
2,69

Na sklade

Acetylcystein Dr.Max 600 mg

1×10 tbl, šumivé tablety

Acetylcystein Dr.Max obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách.
  • 2+1 ZADARMO
5,99

Na sklade

Nogrip 500 mg/200 mg/25 mg

1×14 ks, vrecká, horúci nápoj pri chrípke a nachladnutí

Nogrip je určený na liečbu príznakov spojených s bežným nachladnutím, chrípkou a infekciami horných dýchacích ciest, ako je nádcha, slzenie, kýchanie, bolesť hlavy a/alebo horúčka.
  • Zľava 63%
2,99 7,99 €
Dočasne nedostupné
DEPAN Pulzný oxymeter M 130

1×1 ks, pulzný oxymeter

DEPAN Pulzný oxymeter M130 je určený na rýchle a presné meranie saturácie kyslíka a pulzu.
52,49

Na sklade

pre zdravie

pre zdravie