akcie-nl (95)

Zoradiť podľa
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×48 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Dr.Max Ibuprofen zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.
  • 2+1 ZADARMO
3,99

Na sklade

Wobenzym

1×800 tbl, liek

Liek obsahujúci enzýmy. Napomáha pri pooperačných a poúrazových stavoch. Znižuje opuchy, zápaly. Je nápomocný pri rekonvalescencii.
98,49

Na sklade

Pestrec mariánsky drvený plod

1×500 g, slovenský výrobok

Drvený plod ostropestreca mariánskeho /bodliak/ zo Slovenska.
  • Zľava 20%
3,89 4,89 €
Dočasne nedostupné
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×24 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Liek na zmiernenie bolesti a zníženie horúčky. Obsahuje ibuprofén. Je určený pre dospelých a deti od 12 rokov
  • 2+1 ZADARMO
2,69

Na sklade

Liv.52

1×120 tbl, výživový doplnok

Výživový doplnok obsahujúci komplex výťažkov zo 7 bylín pre správnu funkciu pečene.
6,49

Na sklade

Acetylcystein Dr.Max 600 mg

1×10 tbl, šumivé tablety

Acetylcystein Dr.Max obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách.
  • 2+1 ZADARMO
5,99

Na sklade

Dr.Max Chlorella Premium Natural

1×750 tbl, výživový doplnok

Výživový doplnok s obsahom čistého lisovaného prášku z buniek riasy Chlorella pyrenoidosa. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť, má antioxidačné účinky, podporuje správnu funkciu tráviacej sústavy a pečene.
  • 2+1 ZADARMO
14,99

Na sklade

MUCONASAL PLUS

1×10 ml, liečivo

Liek, ktorý znižuje opuch sliznice nosa pri prechladnutí a sennej nádche, uľahčuje dýchanie.
  • Zľava 21%
4,19 5,29 €

Na sklade

ParazitEx

1×60 cps, tráviaci trakt bez parazitov

Výživový doplnok s extraktom z vrcholáku a papáje pre správne fungovanie tráviaceho traktu bez parazitov.
  • 2+1 ZADARMO
18,89

Na sklade

FORFEMINA SLIM

1×60 cps, výživový doplnok

Pomáha pri odstraňovaní prebytočnej vody z tela. Prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, bráni vzniku opuchov dolných končatín a prispieva k normálnej funkcii vylučovacieho systému
8,19

Na sklade

fytofontana VIROSTOP ústny sprej

1×30 ml, ústny sprej proti chrípke

ViroStop obsahuje kombináciu účinných prírodných látok s antibakteriálnym a antivirotickým účinkom.
  • Zľava 5%
6,99 7,39 €

Na sklade

GUAJACURAN

1×30 tbl, liek na úzkosť

Liek, ktorý odstraňuje úzkosť, napätie. Pomáha znižovať bolesť hlavy a svalov v dôsledku vypätia. Vhodný pri tréme, nervozite.
  • Zľava 14%
4,29 4,99 €

Na sklade

Olynth HA 0,1 %

1×10 ml, liek, aerodisperzia

Liek obsahuje liečivo xylometazolíniumchlorid, ktoré vyvoláva v mieste svojho účinku stiahnutie ciev, a tým znižuje opuch sliznice nosa a následne uľahčuje dýchanie nosom a zlepšuje uvoľnenie hlienov.
4,39

Na sklade

Otrivin Menthol 0,1%

1×10 ml, liek, aerodisperzia

Liek, ktorý uvoľňuje upchatý nos, znižuje nadmerné prekrvenie nosovej sliznice, uľahčuje dýchanie.
  • Zľava 21%
4,99 6,29 €

Na sklade

NASIVIN 0,05 %

1×10 ml, liek

Nasivin® 0,05 % znižuje prekrvenie nosovej sliznice, čím uľahčuje dýchanie nosom a zlepšuje uvoľňovanie hlienov. Nasivin 0,05 % je určený pre deti od 6 rokov a dospelých.
3,59

Na sklade

topnatur GREEN TRIO

1×540 tbl, (spirulina, chlorella, zelený jačmeň)

Prípravok, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri "zelené " potraviny. Chlorella, Zelený jačmeň a Spirulina tvoria ideálnu kombináciu, preto každá z uvedených složiek obohacuje výrobok o špecifické vlastnosti, čím dodáva produktu vynikajúce schopnosti.
14,59

Na sklade

Nasivin 0,05%

1×10 ml, aer nao (fľa.sklo)

Nasivin® 0,05 % znižuje prekrvenie nosovej sliznice, čím uľahčuje dýchanie nosom a zlepšuje uvoľňovanie hlienov. Nasivin 0,05 % je určený pre deti od 6 rokov a dospelých.
4,19

Na sklade

NASIVIN 0,025 %

1×10 ml, liek

Nasivin® 0,025 % znižuje prekrvenie nosovej sliznice, čím uľahčuje dýchanie nosom a zlepšuje uvoľňovanie hlienov. Nasivin 0,025 % je určený pre deti od 1 do 6 rokov.
3,99

Na sklade

Olynth 0,05 %

1×10 ml, liek, aerodisperzia

Liek, ktorý znižuje opuch sliznice nosa, zlepšuje dýchanie a uvoľňuje hlieny.
4,19

Na sklade

Olynth HA 0,05 %

1×10 ml, liek

Liek, ktorý znižuje opuch sliznice nosa, zlepšuje dýchanie a uvoľňuje hlieny.
5,29

Na sklade

JOX

1×30 ml, liek

Liek s dezinfekčným a protizápalovým účinkom. Tlmí bolesť hrdla, napomáha pri zápaloch v ústnej dutine. Vhodný aj po operačných zákrokoch.
  • Zľava 6%
5,79 6,19 €

Na sklade

MAGNE B6 CONTROL STRESS

1×30 tbl

Výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje horčík, suchý výťažok Rhodiola rosea a vitamíny B6 a B9. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej funkcii psychiky.
10,69

Na sklade

BROMHEXIN 12 KVAPKY KM

1×50 ml, liečivo

Bromhexin 12 kvapky KM je bronchosekretolytikum (liek uvoľňuje hlieny pri ochoreniach dýchacích ciest s tvorbou hustého hlienu). Bromhexin 12 kvapky KM sa používa pri liečbe akútnych a chronických ochorení priedušiek a pľúc, ktorých sprievodným znakom je porušená tvorba hlienu a jeho transport.
6,29

Na sklade

akcie-nl

akcie-nl