PROM-IN Care Coollagen 20x2,7g

20×2,7 g, kolagén

Značka: PROM-IN

Prírodný kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C pre vašu prirodzenú krásu. COOLLAGEN je výživový doplnok v prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou a vitamínom C.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
26,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PROM-IN Care Coollagen 20x2,7g 20×2,7 g, kolagén

X007399

Hlavný popis produktu

Prírodný kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C pre vašu prirodzenú krásu. COOLLAGEN je výživový doplnok v prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou a vitamínom C.

Spravte niečo dobré sami pre seba, veď je to tak jednoduché.
Užívanie Coollagenu s jeho nepopierateľne obohacujúcimi účinkami ponúka skutočnú alternatívu k dnes dostupným možnostiam v boji proti starnutiu, ktoré veľakrát vedú k drastickým zásahom do ľudského organizmu. S nami môžete v relatívne krátkej dobe dosiahnuť viditeľné účinky jednoduchým vnútorným užitím kolagénového prášku.

Coollagen je trendy a cool, ten musíš mať
Coollagen je malý zázrak v podobe vrecka s kolagénovým práškom, ktorý je bez chuti a stačí do neho vmiešať akýkoľvek nápoj či pokrm... Je nabitý prírodným kolagénom s kyselinu hyalurónovou a vitamínom C, vďaka čomu vám dodá prirodzenú krásu.

Verisol

Bioaktívne kolagénové peptidy Verisol®
Bolo preukázané, že vedie k výrazne vyššej pružnosti pokožky, redukcii vrások po 4 týždňoch a k výrazne vyššej koncentrácii prokolagénu v koži. Verisol® má tiež priaznivý účinok na medzibunkovú hmotu pokožky a obnovuje normálnu štruktúru dermis a podkožného tkaniva. Bioaktívne kolagénové peptidy Verisol® môžu pomôcť aj zlepšiť rast a zdravie nechtov.

Kyselina hyalurónová
Kyselina hyalurónová, obsiahnutá v balení Coollagenu, je dôležitá látka, ktorá zadržuje vodu medzi bunkami a vytvára elastické kolagénové vlákna. Tým dodáva pevnosť a patričnú oporu kožným bunkám.

Vitamín C
Významným pomocníkom so vstrebávaním a produkciou kolagénu v ľudskom tele je potom nepostrádateľný antioxidant vitamín C.

Benefity produktu:
Revitalizácia pokožky, nechtov a vlasov
Zlepšenie stavu kostí a kĺbov
Spomalenie procesu starnutia
Regenerácia tkaniva
Podpora kvalitného spánku
Zlepšenie mozgovej funkcie
Vypi ma, zjedz ma
Je to veľmi jednoduché, obsah vrecka vysypte do pohára, prilejte 2dcl vody a nechajte 5 minút rozpustiť. Do Coollagenu jednoducho primiešajte svoju rannú kávu, výživné Smoothie, alebo si ním posypte svoje jedlo. Možnosti konzumácie sú nekonečné práve vďaka jednoduchému použitiu.

Zahájte svoju cestu za zdravím a krásou a vychutnajte si Coollagen v kterúkoľvek dennú dobu. Dôležité je dlhodobé a pravidelné užívanie. Štúdie potvrdzujú, že doba, kedy sa prejavia navonok pozitívne účinky a telo dokonale kolagén zúžitkuje, trvá 4 až 8 týždňov pri užívaní na dennej báze. Pre výraznejšie výsledky odporúčame zvoliť individuálne udržovací režim po dobu aspoň 6 mesiacov. Doba zúžitkovania kolagénu telom je pri každom individuálna.

Spolupracujeme s vědci a experty
Preukázané efekty účinku pri dlouhodobom užívaní výrobku Coollagen
Ľudia a predovšetkým ženy sú vystavené nemilosrdnému zrkadlu. Vplyv životného prostredia, stresu, ultrafialového žiarenia, hormónov a menej zdravej životosprávy pôsobí negatívne na ľudský organizmus a všetko sa odráža práve na Vašom vzhľade.

Pozitívne účinky jedinečného Coollagenu sme mohli pozorovať na vlastné oči. Už v niekoľkých klinických štúdiách bola preukázaná účinnosť bioaktívnych peptidov kolagénu na oslnivejší a zdravší vzhľad pokožky, nechtov a vlasov. Štúdie jasne preukazujú, že pravidelný príjem kolagénového doplnku výživy Coollagen je nezastúpiteľným v boji s tvorbou vrások a stratou pevnosti a pružnosti pokožky.

Životný náboj pre vašu krásu a zdravie...
Kolagén, kyselina hyalurónová a vitamín C!
Kolagén je zásadnou stavebnou jednotkou každého z nás. Ide o nerozpustnú bielkovinu, ktorá sa vyskytuje prevažne vo väzivách, chrupavkách a kĺboch. Je dokázané, že do dvadsať rokov máme v tele kolagénu dostatočné množstvo. Hydrolyzovaný kolagén, respektíve jeho aminokyseliny sú využité ako stavebné kamene pre obnovu a regeneráciu tkanív.

Dostatok kolagénu sa prejavuje pružnosťou a pevnosťou pleti bez vrások, pokožkou bez celulitídy, zdravými neštiepajúcimi sa vlasmi, dokonalými nechtami a kĺbmi bez bolesti. Postupom času sa ale prirodzená produkcia kolagénu v ľudskom tele znižuje a v tejto chvíli nám je podporou práve Coollagen - doplnok výživy s dostatočným obsahom prírodného kolagénu v dennej dávke. Tento jedinečný doplnok výživy je špecificky zostavený s účelom doplnenia potrebného množstva kolagénu v tele. Bohužiaľ vyššiu potrebu kolagénu v organizme nie je možné zaistiť bežnou stravou. Coollagen je tiež bohatý na kyselinu hyalurónovú, dodáva pevnosť a patričnú oporu kožným bunkám, zadržuje vodu medzi bunkami a vytvára elasticitu kolagénového vlákna. Vitamín C dopĺňa svätú trojicu, je dôležitým antioxidantom, významne napomáha pri vstrebávaní a produkcii kolagénu v ľudskom organizme. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a prispieva k dobrej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, kože a zubov.

Ak pozeráme na vec vedeckou optikou…
Pokiaľ by sme kolagénom chceli podporiť zdravie pokožky, za vhodne zvolenú dávku môžme podľa štúdií považovať množstvo cca 2,5–5 g hydrolyzovaného kolagénu denne. Coollagen obsahuje kolagénový hydrolyzát s bioaktívnymi peptidmi Verisol® v množstve 2,5 g.

Coollagen je odporúčaný odborníkmi ako každodenná starostlivosť o pleť. Produkt obsahuje kolagénový hydrolyzát s bioaktívnymi peptidmi Verisol®.
V balení je 30 denných dávok po 2700 mg v každom vrecku, ktorý stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a podporuje správne fungovanie nášho tela.

Najlepším dôkazom sú odborné štúdie ale aj vy samé:
Priemerné zmenšenie hĺbky vrások až o 20,1 %
Miznúca celulitída a viditeľne zlepšujúca sa štruktúra pokožky
3x pomalšie starnutie pleti
Citeľne preukázateľná vyššia pružnosť pokožky
Až o 42% silnejšie nechty
Zvyšuje hustotu, lesk a odolnosť vlasov
Návod na prípravu:
Obsah vrecúška vysypte do 250 ml vody alebo nápoja a dôkladne premiešajte.

Hmotnosť: 81g. Balenie obsahuje 30 kusov.

Upozornenia: Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Nevhodné pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Zloženie jednej dávky:
Hydrolyzovaný hovädzí kolagén VERISOL® (2,5 g), Kyselina hyalurónová (0,1 g), Vitamín C (0,1 g).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.