Profesionálny zastrihávač Adler AD 2836 strieborný

Značka: ADLER

Zastrihávač Adler AD2836 je prístroj, ktorý nájde uplatnenie v každej domácnosti, kde sa nájde nadšenec úpravy a skracovania vlasov bezbolestným a rýchlym spôsobom

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Profesionálny zastrihávač Adler AD 2836 strieborný

be5ed03b-7392-4432-80fc-8318522743bb

Hlavný popis produktu

Zastrihávač Adler AD2836 je prístroj, ktorý nájde uplatnenie v každej domácnosti, kde sa nájde nadšenec úpravy a skracovania vlasov bezbolestným a rýchlym spôsobom. Je nielen funkčný, ale má aj zaujímavý a originálny dizajn. Zariadenie je napájané lítiovou batériou (1400 mAh), umožňuje rýchle nabíjanie len za 2 hodiny pomocou priloženého USB kábla a následne neprerušovanú pracovnú dobu až 120 minút. Vďaka tomu nemusíte zastrihávač často nabíjať a bude pripravený na použitie. Zastrihávač je vybavený sivou keramickou čepeľou potiahnutou titánom, ktorá je veľmi odolná a umožňuje presné zastrihávanie chĺpkov. Sada obsahuje štyri zastrihávacie hrebene: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm a 6 mm, ktoré uľahčia kontrolu dĺžky vlasov, brady a fúzov.
Maximálny výkon 100 W, aerodynamický tvar a zaujímavá kovová povrchová úprava dodáva zariadeniu elegantný vzhľad v každej kúpeľni. Tlačidlá na viditeľnom mieste uľahčujú zapínanie a vypínanie holiaceho strojčeka a svietidlo informuje o priebehu nabíjania batérie. Ochranný kryt chráni čepele pred poškodením a vniknutím nečistôt, ako je prach a čiastočky piesku. Ak hľadáte elegantný a praktický darček pre milovanú osobu, oplatí sa siahnuť po najvyššej triedy Adler AD2836.

Charakteristika a technické údaje:
Keramická čepeľ so sivým titánovým povlakom
Prevádzka na lítiovú batériu (1400 mAh)
Rýchle nabíjanie cca 120 minút
Pracovný čas do 120 minút
4 zastrihávacie hrebene (1,5; 3; 4,5; 6 mm)
2m kábel USB-C v balení
Čistiaca kefka a fľaša oleja v balení
Príkon: nom. 5 W, max. 100 W
Rozmery: 44x40x160 mm
Hmotnosť: 250 gramov

Aj vo svojom vlastnom dome sa môžete cítiť ako na návšteve u profesionálneho holiča. Stačí siahnuť po zastrihávači Adler AD2836, ktorý zaujme svojou funkčnosťou a dizajnom. V prvom rade je zariadenie napájané lítiovou batériou (1400 mAh), umožňuje rýchle nabitie už za 2 hodiny a následne neprerušovanú pracovnú dobu až 120 minút. Vďaka tomu nemusíte zastrihávač často nabíjať a bude pripravený na použitie.
Nabíjanie navyše prebieha cez USB C kábel, ktorý nájdete v súprave. Je dlhý 2 m, čo zase uľahčí nabíjanie zastrihávača takmer za každých podmienok z akéhokoľvek zariadenia s USB vstupom. Už žiadne hľadanie voľnej zásuvky.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.