GENERICA Probicus + vitamin D3

1×9 ml, kvapky

Značka: GENERICA
Kvapky Probicus® + vitamin D3 priaznivo pôsobia na celkové zdravie, sú určené pre podporu rovnováhy črevnej mikroflóry a imunity pre deti od 3 rokov. Obsahujú živé lyofilizované baktérie mliečneho kvasenia rodu Lactobacillus a Bifidobacterium a vitamín D3.
Na sklade
8,39
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44595 ADC

Výživový doplnok obsahuje 2 druhy baktérií mliečneho kvasenia a vitamín D3 400 I.U., ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: Deti od 3 rokov 8 kvapiek (značka na kvapkadle 0,32 ml) denne po jedle. Dospelí 16 kvapiek denne po jedle.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí, pri teplote medzi 8 °C a 25 °C na suchom a tmavom mieste. Po otvorení originálneho obalu spotrebujte obsah do 30 dní. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale. Neobsahuje mlieko (laktózu), lepok a sójové zložky. Pred každým použitím dôkladne pretrepať!