Prístroj na pečenie mini báboviek TKG CKM 1002R

Značka: TKG

Prístroj na pečenie mini báboviek TKG CKM1002 zvládne súčasne upiecť až 6 chutných malých báboviek, ktoré potešia rodiny a netrpezlivých gurmánov! Vďaka vysoko kvalitnému nepriľnavému povlaku sa koláčiky dajú ľahko odstrániť a nelepia sa

44,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Prístroj na pečenie mini báboviek TKG CKM 1002R

ba19fd7b-1c19-441e-bc43-5b3d665305b4

Hlavný popis produktu

Prístroj na pečenie mini báboviek TKG CKM1002 zvládne súčasne upiecť až 6 chutných malých báboviek, ktoré potešia rodiny a netrpezlivých gurmánov! Vďaka vysoko kvalitnému nepriľnavému povlaku sa koláčiky dajú ľahko odstrániť a nelepia sa. Lahodná pochúťka znova a znova, rýchlo a bez námahy.

Rýchla a bezpečná prevádzka
TKG CKM1002 má na dotyk chladnú rukoväť a 4 protišmykové nožičky pre bezpečné používanie. Dve kontrolky slúžia ako pomôcka pri pečení a zaručujú optimálne využitie. Automatický termostat zaisťuje rovnomerné pečenie bez pripálenia. Pripravte čerstvé, lahodné Gugelhupf bábovky už za 6-8 minút, prekvapte svojich blízkych lahodnými dobrotami - je to super jednoduché!

Nelepivé platne s krásnymi dekoráciami
Plechy na pečenie stroja TKG CKM1002 majú 6 pečiacich zón a sú vybavené vysoko kvalitným nepriľnavým povrchom. To znamená, že koláčiky sa nelepia ani bez vymastenia plechu a čistenie je veľmi rýchle a jednoduché.

Cool-touch technológia a praktické detaily
Vďaka technológii izolácie cool touch zostáva rukoväť chladná aj pri dlhšom používaní a umožňuje bezpečnú manipuláciu s prístrojom bez rizika popálenia. Zariadenie má úložný priestor pre kábel a 4 protišmykové gumené nožičky. Ideálny prístroj na pečenie aj s najmenšími členmi rodiny.

Kontrolky a automatický termostat
Zariadenie TKG CKM1002 má dve kontrolky, ktoré slúžia ako pomôcka pri pečení, červená kontrolka signalizuje predhrievanie jednotky a zelená signalizuje, že je zariadenie pripravené na spustenie pečenia. Okrem toho má zariadenie automatický termostat, ktorý zaisťuje optimálnu reguláciu teploty: presné nastavenie zaručuje zakaždým vynikajúce výsledky pečenia!

Charakteristika a technické údaje:
Formy na pečenie na 6 mini báboviek súčasne
Automatická regulácia teploty
Nepriľnavý povrch platní
Kontrolky napájania a pripravenosti
Uzamykací klip
Rukoväť chladná na dotyk
Priestor pre uskladnenie kábla
4 protišmykové nožičky
Výkon: 900 W
Napájanie: 220-240 V
Rozmery zariadenia: 270x250x105 mm
Hmotnosť: 1,78 kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Veľkou prednosťou prístroja na pečenie mini báboviek TKG CKM1002 je nepriľnavý povlak platní, vďaka ktorému sa dajú bábovky po upečení jednoducho vybrať. Zariadenie je vybavené kontrolkami, ktoré signalizujú, že zariadenie je pripojené k elektrickej sieti a že je už pripravené na pečenie. Bezpečnosť používania výrobku zaistí uzamykací klip.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.