Priemyselný podlahový ventilátor Bimar VI 94

Značka: BIMAR

Priemyselný podlahový ventilátor Bimar VI94 s hliníkovou vrtuľou s priemerom 90 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Priemyselný podlahový ventilátor Bimar VI 94

060f99a7-20e4-4b3e-92b7-bf6a983a6035

Hlavný popis produktu

Priemyselný podlahový ventilátor Bimar VI94 s hliníkovou vrtuľou s priemerom 90 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu. Tento ventilátor si nájde využitie hlavne vo väčších priestoroch ako sú haly alebo obchody. Používanie je jednoduché vďaka 3 nastaveniam rýchlosti a ventilátor je vybavený stabilnou základňou a motorom s výkonom až 300 W.
Pred nami sú horúce a dusné dni. Podlahový ventilátor Bimar VI94 je výkonné zariadenie, ktoré poskytne príjemný závan chladného vzduchu aj v najhorúcejší deň. Je kombináciou tichej práce, efektivity a elegancie.

Charakteristika a technické údaje:
Priemyselný podlahový ventilátor 90 cm na kolieskach
S reguláciou intenzity prúdenia vzduchu
Vhodné pre použitie vo veľkých prostrediach (priemyselné, komerčné, ...)
Prepínač 0/Max/Min
90 cm hliníková vrtuľa s 3 listami
300 W indukčný motor
Bubnová konštrukcia ventilátora s kolieskami a podpornými nožičkami
Kovová konštrukcia s antioxidačnou úpravou a lakovaním
Rukoväť na prenášanie a klipy na omotanie kábla
220-240 V, 50 Hz
300 W
Hmotnosť: 29,6 kg
Rozmery produktu: 980x1000x280 mm

Mobilné podlahové ventilátory Bimar navrhnuté na pohodlné umiestnenie v rôznych prostrediach a situáciách, sú vhodné pre priemyselné a domáce použitie.
Vďaka technickým vlastnostiam a rozmerom zaručujú silný prúd vzduchu vhodný na chladenie veľkých miestností. Vďaka vysokému výkonu sú vhodné do pracovného prostredia. Medzi modelmi sú niektoré kolieskové, s rozprašovaním, iné s batériou, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili pohyb a umožnili ich použitie v rôznych situáciách.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.