Priemyselný podlahový ventilátor Bimar VI 63

Značka: BIMAR

Podlahový ventilátor Bimar VI63 s kovovou vrtuľou s priemerom 60 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Priemyselný podlahový ventilátor Bimar VI 63

7bcee60b-d968-4d16-b7cc-a59ae66e0de0

Hlavný popis produktu

Podlahový ventilátor Bimar VI63 s kovovou vrtuľou s priemerom 60 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu. Tento ventilátor si nájde využitie hlavne vo väčších priestoroch a používanie je jednoduché vďaka 3 nastaveniam rýchlosti a nastaveniu uhla sklonu. Je vybavený stabilnou základňou a motorom s výkonom 124 W.
Pred nami sú horúce a dusné dni. Podlahový ventilátor Bimar VI63 je výkonné zariadenie, ktoré poskytne príjemný závan chladného vzduchu aj v najhorúcejší deň. Je kombináciou tichej práce, efektivity a elegancie.

Charakteristika a technické údaje:
priemer 60 cm
3 rýchlosti
kovová konštrukcia
stabilná základňa
hliníková vrtuľa
nastavenie uhla sklonu 120°
maximálny prietok vzduchu 153 m3/min
hlučnosť max. 72 dB (A)
220/230 V, 50 Hz
124 W
hmotnosť 11,2 kg
rozmery produktu 728x700x243 mm

Mobilné podlahové ventilátory Bimar navrhnuté na pohodlné umiestnenie v rôznych prostrediach a situáciách, sú vhodné pre priemyselné a domáce použitie.
Vďaka technickým vlastnostiam a rozmerom zaručujú silný prúd vzduchu vhodný na chladenie veľkých miestností. Vďaka vysokému výkonu sú vhodné do pracovného prostredia. Medzi modelmi sú niektoré kolieskové, s rozprašovaním, iné s batériou, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili pohyb a umožnili ich použitie v rôznych situáciách.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.