Priemyselný nástenný ventilátor Bimar VIM 60

Značka: BIMAR

Priemyselný nástenný ventilátor Bimar VIM60 so 60 cm trojlopatkovou vrtuľou a výkonom až 124 W hravo zvládne zabezpečiť prílivom čerstvého vzduchu aj väčšie miestnosti (priemyselné, komerčné

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Priemyselný nástenný ventilátor Bimar VIM 60

bea2d3c1-040c-4677-bf72-80a632698406

Hlavný popis produktu

Priemyselný nástenný ventilátor Bimar VIM60 so 60 cm trojlopatkovou vrtuľou a výkonom až 124 W hravo zvládne zabezpečiť prílivom čerstvého vzduchu aj väčšie miestnosti (priemyselné, komerčné...). Ventilátor jednoducho zavesíte na stenu a rozsiahlejšiu distribúciu ochladeného vzduchu zabezpečí aj automatická oscilácia a nastaviteľný sklon zariadenia. Elektronické ako aj diaľkové ovládanie znamenajú komfort a jednoduchosť používania. Napriek svojmu mimoriadnemu výkonu je ventilátor tichý. S ventilátorom Bimar VIM60 budete na letné horúčavy pripravený!

Charakteristika a technické údaje:
Priemyselný nástenný ventilátor 60 cm
S nastavením intenzity, režimu a smeru vzduchu
Vhodné pre použitie vo veľkých prostrediach (priemyselné, komerčné, ...).
Elektronické ovládanie a diaľkové ovládanie
3 rýchlosti: Min/Stred/Max
3 režimy: Normálny/Prírodný/Spánok
Automatické otáčanie vpravo/vľavo
Nastaviteľný vysoký/nízky sklon
Časovač 7 h 30 min
60 cm hliníková vrtuľa s 3 listami
124 W indukčný motor
Kovová konštrukcia s antioxidačnou úpravou a náterom
Upevňovacia sada
220-240 V, 50 Hz
124 W
Hmotnosť: 10,5 kg
Rozmery produktu: 65x80x43 cm

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.