Prenosná toaleta Camry CR 1035

Značka: CAMRY

Cestovanie v karavane, plavba loďou alebo stanovanie je skvelý zážitok, dobrodružstvo, pri ktorom sa vám určite osvedčí 20l prenosná toaleta Camry CR1035

139,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Prenosná toaleta Camry CR 1035

dde43ed2-7e9e-4e4f-837a-6b70c1b4810a

Hlavný popis produktu

Cestovanie v karavane, plavba loďou alebo stanovanie je skvelý zážitok, dobrodružstvo, pri ktorom sa vám určite osvedčí 20l prenosná toaleta Camry CR1035. Tento produkt zabezpečí pohodlný prístup na toaletu pre každého a takmer za každých podmienok. Univerzálna veľkosť sedátka umožňuje použitie deťom aj dospelým (hmotnostný limit je 115 kg), zatiaľ čo dvojitý utesnený vypúšťací ventil chráni pred netesnosťami a zápachom, takže je ľahké prenášať toaletu z miesta na miesto a používať ju dokonca pri otrasoch súvisiacich s jazdou alebo plavbou na jazerách a riekach. Pre väčšie i menšie skupiny cestovateľov je 20-litrová nádoba na odpad a 13-litrová nádoba na čistú vodu úplne optimálna.
Zásobník na vodu zabudovaný do toalety znamená, že sa nemusíte obávať ani hľadať externé pripojenie na vodu alebo napájanie, aby ste ju mohli používať. Inovatívny dizajn: oplachovacie piestové čerpadlo a odpadová nádrž s kapacitou až 50 spláchnutí umožňujú viacnásobné použitie toalety bez nutnosti častého vyprázdňovania. Odolná hrubostenná konštrukcia a antikorózne stláčacie gombíky sú zárukou odolnosti výrobku a dlhodobého používanie toalety.
Ľahký prístup na toaletu je pre mnohých jednou z prekážok, ktoré stoja v ceste vychutnať si cestovateľské zážitky. Nechceme robiť kompromisy v pohodlí a preto Camry CR1035 zabezpečí pohodlný prístup na toaletu pre každého a takmer za každých podmienok.

Charakteristika a technické údaje:
Prenosné 20l WC
Využitie: dlhé výlety, kemping, zdravotná starostlivosť
Univerzálna veľkosť dosky
Dvojito utesnený vypúšťací ventil chráni pred netesnosťami a zápachom
Vstavaná nádrž na splachovaciu vodu, nie je potrebné žiadne externé pripojenie vody ani napájania
Piestové preplachovacie čerpadlo, odpadová nádrž s kapacitou až 50 spláchnutí
Jednoduché čistenie
Ľahko použiteľná toaleta
Odolná hrubostenná konštrukcia
Nosnosť do 115 kg
Vyberateľná odpadová nádoba so zátkou
Antikorózne stláčacie gombíky
Nádoba na odpad: 20 l
Nádoba na oplachovú vodu: 13 l
Rozmery zariadenia: 41,5 x 35,5 x 44,7 kg
Hmotnosť: 5,22 kg

Pri plánovaní výletu do kempingu s karavanom alebo karavanom, alebo plavby loďou, stojí za to pamätať na zabezpečenie prístupu na toaletu. Riešením je prenosná turistická toaleta, ktorá bude fungovať v každej lokalite, čím odpadá problém s hľadaním dostupných a otvorených verejných toaliet. Tento výrobok je vhodný aj počas lekárskej starostlivosti o staršiu alebo zdravotne postihnutú osobu, ktorá môže mať problém dostať sa do štandardnej kúpeľne alebo použiť vysoké toalety.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.