Powerlogy Upgraded Sport Protein

1×300 g, viaczložkový proteín

Značka: POWERLOGY

Optimálny proteín na podporu športového výkonu s príchuťou kakaa. Široký profil aminokyselín vďaka kombinácii hovädzieho proteínu a kolagénu vysokej kvality. K nim sme pridali MCT tuky, ktoré fungujú ako rýchle "palivo" na tvorbu energie. A vďaka inovatívnemu polysacharidu Palatinose® organizmus dostáva energiu, ale hladina cukru v krvi stúpa pomalšie než pri sacharóze a maltóze.

18,99
Ušetríte 15%

Pôvodná cena:  22,39 €  ·  zľava 3,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 22.39 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Powerlogy Upgraded Sport Protein 1×300 g, viaczložkový proteín

X021380

Hlavný popis produktu

Prémiový proteín, ktorého základ tvorí hovädzí hydrolyzovaný proteín s hovädzím kolagénom, s unikátnym polysacharidom Palatinose®. Je určený pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí hľadajú extra zdroj energie pre svoj fyzický, ale aj mentálny výkon. Funkčné zloženie tohto proteínu sme optimalizovali pre čo najlepšiu podporu športového výkonu. Proteín má duálny efekt: podpora regenerácie a prísun energie. Pridali sme MCT tuky a špeciálny polysacharid Palatinose®, ktoré sa postarajú o stabilnú energiu bez výkyvov hladiny inzulínu. Škrob Palatinose® sa trávi postupne a relatívne dlho, no zároveň nepôsobí ťažko na tráviaci systém. Táto unikátna výhoda spôsobuje, že telo získava energiu v menších dávkach konzistentne (aj 3-4 hodiny). Zabraňuje hypoglykémii a šetrí svalový aj pečeňový glykogén.

Funkčnosť je doplnená kľúčovými minerálmi v strave športovca - magnéziom a draslíkom. Na záver pravé kakao jemne dosladené prírodnou stéviou zabezpečí skvelú chuť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.