Nachádzate sa: Dr.Max > Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Trápi Vás pálenie záhy?]

Zjedli ste Vaše obľúbené jedlo a pociťujete nepríjemné pálenie za hrudnou kosťou? Alebo sa pálením záhy trápite aj bez porušenia životosprávy? V tomto článku sa budeme snažiť vysvetliť, čo vlastne pálenie záhy spôsobuje a ako je možné mu predchádzať.

[Vysoký tlak nebolí, ale je nebezpečný]

120/80 – to sú ideálne hodnoty krvného tlaku u zdravého človeka. Hypertenzia alebo vysoký krvný tlak je veľmi časté ochorenie. Zákernosť tohto ochorenia je v tom, že nebolí a často o ňom ani nevieme. Dôsledky však často bývajú veľmi závažné! Viete aký tlak máte vy?

["Slnečný vitamín" - malý zázrak pre našu imunitu]

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo je koniec zimy pre naše telo taký náročný? Jednou z najčastejších príčin tohto stavu je nedostatok vitamínu D. V súčasnosti takmer 60% populácie trpí dlhodobým nedostatkom tohto vitamínu, z toho u polovice sú hodnoty veľmi nízke. Na konci zimy sa tento nedostatok ešte viac prehlbuje. 

[10 tipov ako sa chrániť pred slnečnou alergiou]

Vedeli ste, že alergia na slnko môže mať mnoho podôb? Čím ďalej, tým viac ľudí si začína všímať, že po dlhšom pobyte na slnku majú pokožku posiatu drobnými vyrážkami alebo červenými fľakmi. Ako tomu môžeme predísť?

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek