Nachádzate sa: Dr.Max > Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Ako zvýšiť tvorbu materského mlieka?]

Materské mlieko je nenahraditeľné, má ideálne zloženie, ktoré sa prispôsobuje potrebám dojčaťa, pokrýva jeho energetické i biologické potreby, až na vitamín D a K, ktorý je potrebný dopĺňať. 

[Všetko čo je dôležité vedieť o liekoch na zníženie cholesterolu]

Zvýšený cholesterol je považovaný za tichého nepriateľa. Pokroky v oblasti medicíny priniesli na trh množstvo prípravkov a liekov, ktoré cholesterolu vyhlásili vojnu a zaručujú pacientom spoľahlivú ochranu, no napriek tomu rozpútali vlnu diskusii a kritiky. Prečo je dôležité strážiť si chlolesterol a na čo je dôležité si dať pozor po zahájení liečby?

[Neznáma piata a šiesta choroba]

Medzi infekčné ochorenia prejavujúce sa typickým kožným výsevom patrí viacero dobre známych strašiakov ako osýpky, šarlach, či rubeola. Častejšie sa však v detskom veku vyskytujú ochorenia, ktoré sú známe ako piata a šiesta choroba. Paradoxne ich veľa ľudí vôbec nepozná a dokážu vystrašiť nejednu mamičku.

[Za tráviace ťažkosti sa nehanbite! Zverte sa odborníkom]

Ťažkosti týkajúce sa tráviacej sústavy nás vedia občas nemilo potrápiť. Ide o chúlostivý problém, o ktorom neradi rozprávame. Možno vás trochu upokojí skutočnosť, že až 50 % populácie trápia hemoroidy a v podobnej situácii nie ste sami. 

[Keď aj po nevinnom a láskyplnom bozku môžete ochorieť]

Chladné zimné dni sú pomaly za nami a konečne prichádza jar, obdobie, keď sa všetko prebúdza a kvitne do krásy. Ideálne obdobie na lásku. Každoročne sa stovky Slovákov nakazia infekčnou chorobou nazývanou mononukleóza, ktorá sa prenáša hlavne bozkávaním. 

234

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek