Nachádzate sa: Dr.Max > Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Za tráviace ťažkosti sa nehanbite! Zverte sa odborníkom]

Ťažkosti týkajúce sa tráviacej sústavy nás vedia občas nemilo potrápiť. Ide o chúlostivý problém, o ktorom neradi rozprávame. Možno vás trochu upokojí skutočnosť, že až 50 % populácie trápia hemoroidy a v podobnej situácii nie ste sami. 

[Keď aj po nevinnom a láskyplnom bozku môžete ochorieť]

Chladné zimné dni sú pomaly za nami a konečne prichádza jar, obdobie, keď sa všetko prebúdza a kvitne do krásy. Ideálne obdobie na lásku. Každoročne sa stovky Slovákov nakazia infekčnou chorobou nazývanou mononukleóza, ktorá sa prenáša hlavne bozkávaním. 

[Trpíte alergiou alebo ste prechladnutí? Ako tieto ochorenia rozpoznať a liečiť]

Tečie vám z nosa a počas dňa si kýchnete aspoň stokrát? Zvýšili ste dávky vitamínu C a používate nosové spreje na uvoľnenie dýchania, ale prechladnutia sa neviete stále zbaviť? 

[Reštartujte si svoj organizmus po zime]

Zimné obdobie je vždy skúškou odolnosti pre náš organizmus. Môže za to menší výber a príjem čerstvých potravín, a teda aj nižší prísun vitamínov a minerálov. Podobne aj pobyt na slnku a čerstvom vzduchu je v tomto období obmedzený. Väčšine z nás sa nevyhne ani nejaká tá viróza, ktorá dokáže naše telo poriadne vyšťaviť.

[Ako si poradiť s laryngitídou]

So zimou prichádza aj čas chorôb, ktoré sú neraz nočnou morou každého rodiča. Choroby dýchacích ciest možno zaradiť medzi najčastejšie detské choroby postihujúce najmä deti vo veku od 3 mesiacov do 6 rokov života. 

234

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek