Pokožka, vlasy a nechty

[Pleť a pokožka sú v zime viac ohrozené]

Zima je čas, keď sa o svoju pokožku musíme starať viac ako inokedy. Na jej stave sa nepodpisuje len nižšia vonkajšia teplota, ale aj znížené množstvo prijatých tekutín, nedostatok vitamínov či oblečenie, ktoré narúša našu prirodzenú kožnú bariéru. V starostlivosti o pleť a o pokožku preto odporúčame v aktuálnom období dodržiavať aspoň tieto štyri cenné rady.

[Naozaj stačí na vyčistenie pleti len micelárna voda?]

Dôkladná starostlivosť o pleť bola vždy zdĺhavý viackrokový proces. Keď sa pred 25 rokmi objavila micelárna voda, okamžite sa stala hitom. Veď odlíčiť a vyčistiť pleť v jednom kroku je tak pohodlné. Avšak je takéto čistenie skutočne postačujúce?

[Dajú sa pigmentové škvrny, jazvy a znamienka odstrániť?]

Mnohí z nás si z letných dovoleniek odnášajú nielen pekné spomienky na slnečné dni, ale aj malé chybičky krásy v podobe pigmentových škvŕn. Prečo a aké sú príčiny ich vzniku? Ako sa ich zbaviť, keď sa na pokožke už objavili?

[Ako vyhrať boj s atopickým ekzémom?]

Máte vy, alebo vaše dieťa dlhodobo suchú kožu s výrazným svrbením, prípadne so zhrubnutím a začervenaním? Počuli ste už o atopickom ekzéme?

[Poznáte rozdiel medzi bradavicou a kurím okom?]

Nie ste si istí odpoveďou? Nevadí! Na to je tu náš článok.

12

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek