POMPOM Almond & Jojoba masážny olej pre bábätká

1×50 ml, masážny olej pre bábätká

Značka: POMPOM

Prírodný olej vyrobený z najkvalitnejších ingrediencií pre bábätká. Ošetruje, vyživuje, hydratuje a upokojuje citlivú pokožku. Pridali sme doň hodvábny jojobový olej, mandľový olej s vysokým obsahom vitamínu B, výživný olej z marhuľových jadier, zvláčňujúci olej z hroznových jadier, extrakt z nechtíka lekárskeho a vitamín E s antioxidačným účinkom.

10,90
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: POMPOM Almond & Jojoba masážny olej pre bábätká 1×50 ml, masážny olej pre bábätká

X47840

Hlavný popis produktu

Masáž predstavuje takú formu komunikácie, ktorá je schopná vyvolať pocity bez slov, sprostredkovať pokoj a lásku. Pre bábätko nie je to len telesný pôžitok, ale pomocou masáže zachováme aj jeho duševný blahobyt. Vrúcny moment pre mamičku a jej bábätko. Tento starostlivo zostavený masážny olej skutočne nežne ošetruje, veď neobsahuje žiadne iritujúce látky. Bez éterických olejov, antialergénny. Brali sme ohľad aj na to, aby vône olejov neboli príliš prenikavé, aby nepotlačili prirodzenú bábätkovskú vôňu.

Čo sa týka účinných látok, je to olejové sérum vhodné na každodennú starostlivosť o pokožku.Všetky ingrediencie boli starostlivo vybrané priamo z pokladnice prírody na ošetrenie nedotknutej pokožky našich najmenších. Obsahuje hodvábny jojobový olej, mandľový olej s vysokým obsahom vitamínu B, výživný olej z marhuľových jadier, zvláčňujúci olej z hroznových jadier, extrakt z nechtíka lekárskeho a vitamín E s antioxidačným účinkom. Tento úžasne jemný masážny olej ošetruje pokožku bábätka, upokojuje citlivú pokožku, vyživuje a hydratuje pokožku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.