Podlahový ventilátor Bimar VB 50

Značka: BIMAR

Podlahový ventilátor Bimar VB50 s 5 listovou vrtuľou s priemerom 45 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Podlahový ventilátor Bimar VB 50

be5aef54-6270-4c82-947d-d5089cf88382

Hlavný popis produktu

Podlahový ventilátor Bimar VB50 s 5 listovou vrtuľou s priemerom 45 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu. Konfigurácia vrtule a mriežky vytvára prúdenie, ktoré dosahuje väčšiu vzdialenosť a cirkuláciu vzduchu v prostredí. Tento ventilátor je univerzálny a používanie je jednoduché vďaka 3 nastaveniam rýchlosti a nastaveniu uhla sklonu. Je vybavený stabilnou základňou a motorom s výkonom 100 W.
Podlahový ventilátor Bimar VB50 je výkonné zariadenie, ktoré poskytne príjemný závan chladného vzduchu aj v najhorúcejší deň. Je kombináciou tichej práce, efektivity a elegancie.

Charakteristika a technické údaje:
Podlahový ventilátor 50 cm
S nastavením intenzity a smeru vzduchu
Konfigurácia vrtule a mriežky vytvára prúdenie, ktoré dosahuje väčšiu vzdialenosť a cirkuláciu vzduchu v prostredí
3 rýchlosti: Min / Stred / Max
Nastaviteľný sklon
Vrtuľa 45 cm s 5 listami
Plastové telo, ktorého podpery sú upevnené bez použitia nástrojov
220-240 V, 50/60 Hz
100 W
Hmotnosť: 3,9 kg
Rozmery produktu: 605x595x250 mm

Mobilné podlahové ventilátory Bimar navrhnuté na pohodlné umiestnenie v rôznych prostrediach a situáciách, sú vhodné pre priemyselné aj domáce použitie. Vďaka technickým vlastnostiam a rozmerom zaručujú silný prúd vzduchu vhodný na chladenie aj väčších miestností.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.