Plech na pečenie Berlingerhaus BH-6811 Primal Gloss Collection

Plech na pečenie Berlingerhaus BH-6811 Primal Gloss Collection sa vyznačuje odolnou konštrukciou, ktorá spoľahlivo odoláva deformáciám a dobre sa zahrieva, čím zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla po celom povrchu

17,99

O produkte: Plech na pečenie Berlingerhaus BH-6811 Primal Gloss Collection

4203445b-dbf5-4f8f-98ca-75d060cf5b81

Hlavný popis produktu

Plech na pečenie Berlingerhaus BH-6811 Primal Gloss Collection sa vyznačuje odolnou konštrukciou, ktorá spoľahlivo odoláva deformáciám a dobre sa zahrieva, čím zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla po celom povrchu. Je dokonalým doplnkom mnohých ďalších prvkov kolekcie Berlinger Haus Metallic Line.

Charakteristika a technické údaje:
Materiál: uhlíková oceľ s titánovým nepriľnavým povrchom
Veľkosť: 40 x 28,5 x 7 cm
Farba: čierna
Vhodné do umývačky riadu
Pečenie je možné pri teplotách do 220 °C
PFOA, bez olova, kadmia

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.