PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový s halibutom a zemiakmi, 6m+

2×80 g, bezlepkový príkrm

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
3,39
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový s halibutom a zemiakmi, 6m+ 2×80 g, bezlepkový príkrm

X54802

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto v homogenizovanom príkrme Plasmon s halibutom a zemiakmi nájdete len ručne spracované rybie mäso. Je pripravená podľa 100 % prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa. Je zdrojom kvalitných bielkovín a ideálnou voľbou na spestrenie stravy vášho dieťaťa, ktoré si zvykne na jemnú chuť rýb. Neobsahuje pridanú soľ, škrob, farbivá ani konzervačné látky. Vhodné od 6 mesiacov veku, pokiaľ pediater neodporučí inak.

Použitie:

Prípadné uvoľňovanie vody je normálny jav vyplývajúci z prirodzených vlastností zložiek. Po odskrutkovaní uzáveru zahrejte vo vodnom kúpeli a dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. Pridajte do detskej výživy. Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín. CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

- 100% prírodné zloženie bez pridanej soli alebo škrobu

- Bez pridaných farbív a konzervačných látok

- Bez lepku

- Prírodný zdroj bielkovín

- Vyrobené v Taliansku z ručne spracovaného rybieho mäsa

- Ideálne na rozšírenie ponuky a zavedenie nových chutí

Zloženie:

Voda na varenie, filé z halibuta (ryby)(20 %), zemiaky (18 %), ryžová múka, extra panenský olivový olej (0,3 %), koncentrovaná citrónová šťava. Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.