PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový mix, 4m+

2×80 g, bezlepkový príkrm

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový mix, 4m+ 2×80 g, bezlepkový príkrm

X54766

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality.

Preto v zeleninovom príkrme Plasmon nájdete len zeleninu z otvorených polí južnej Európy, ktorá sa pestuje a zbiera podľa najvyšších noriem, čo zaručuje najvyššiu možnú kvalitu. Je pripravená podľa 100 % prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa. Okrem zemiakov, špenátu a mrkvy obsahuje aj zelenú fazuľku, ktorá je alternatívou živočíšnych bielkovín, a pridáva do občerstvenia strukoviny, ktoré sú súčasťou vyváženej stravy. Obsahuje aj jemný zeleninový vývar, ktorý zachováva čerstvosť všetkých zložiek. Je to ideálna voľba na spestrenie stravy vášho dieťaťa, ktoré si tak môže zvyknúť na rôzne nové chute. Neobsahuje pridanú soľ, farbivá ani konzervačné látky. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediater neodporučí inak.

Použitie:

Možné uvoľňovanie vody je normálny jav vyplývajúci z prirodzených vlastností zeleniny. Po odskrutkovaní uzáveru zahrejte vo vodnom kúpeli a dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. Pridajte do detskej výživy.

Zloženie:

Zelenina (70%) (zemiaky 33%, zelená fazuľka 20%, špenát 7%, mrkva 5%, cuketa 5%), voda na varenie.

BEZLEPKOVÉ. Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín.

CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

- 100% prírodné zloženie bez pridanej soli - Bez pridaných farbív a konzervačných látok

- Bez lepku

- Zelenina len z otvorených polí južnej Európy

- Vyrobené v Taliansku

- Pridaný vývar na zachovanie čerstvosti zeleniny

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.