PLASMON Príkrm bezlepkový mäsový s obilninou hovädzí bez škrobu a soli, 4m+

2×80 g, bezlepkový príkrm

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
3,29
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Príkrm bezlepkový mäsový s obilninou hovädzí bez škrobu a soli, 4m+ 2×80 g, bezlepkový príkrm

X54763

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Naše hovädzie mäso pochádza výlučne z vybraných fariem v talianskych regiónoch Lombardia, Veneto a Emilia-Romagna. Všetky farmy dodržiavajú špecifikácie stanovené v programe Oasi nella Crescita®, ktorý definuje požiadavky na chov a kontrolu potrebné na zabezpečenie kvality nášho mäsa. Na farmách sa staráme o zvieratá, kŕmime ich kontrolovaným a starostlivo vybraným krmivom pre každý druh, pričom nikdy nepoužívame odpad z potravinárskeho priemyslu vo všeobecnosti, aj keď to nie je stanovené zákonom. Vyberáme len tie najlepšie časti mäsa, aby sa do pohárov dostali len tie najlepšie časti.

Homogenizovaný príkrm Plasmon s hovädzím mäsom sa vyrába podľa 100 % prírodnej receptúry, čo znamená, že v nádobe nenájdete žiadnu pridanú soľ, škrob, farbivá ani konzervačné látky. Mäso je veľmi dôležitou súčasťou detskej stravy. Mäsové príkrmy Plasmon poskytujú vášmu dieťaťu všetky bielkoviny, ktoré sa nachádzajú výlučne v mäse. Okrem toho sú naše mäsové príkrmy bezlepkové. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediater neodporučí inak.

Použitie:

1. Zahrievajte vo vodnom kúpeli a dobre miešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. 2. Pridajte do detskej výživy.

Zloženie:

Voda na varenie, hovädzie mäso (30 %), ryžová múka (10 %), koncentrovaná citrónová šťava.

Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín.

CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

- 100% prírodné zloženie bez pridanej soli alebo škrobu - Bez pridaných farbív a konzervačných látok

- Prírodný zdroj bielkovín

- Vyrobené v Taliansku zo starostlivo vybraných kusov mäsa

- Bez lepku - Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.